האח הגדול של סלבריטאים הוא תוכנית בריאליטי המבוססת על משחק בריאליטי שנוצר על ידי ג'ון דה מול בשנת 1997. התוכנית שודרה משנת 2001 עד 2018. היא הוקרנה לראשונה בבריטניה.

האח הגדול של הסלבס בעולם

22 עונות עבר האח הגדול בעולם והצופים עדיין מרותקים למסך. תכניות האח הגדול של הסלבריטאים מכילות כמה משימות, משחקים ודברים אחרים שעל הסלבריטאים השונים לבצע.המשימות ניתנות מדי שבוע ויש לבצען בזמן מוגבל בכדי להגדיל את סיכויי הזכייה. התוכנית שודרה משנת 2001 עד 2018. היא הוקרנה לראשונה בבריטניה.

קרבות אגו באח הגדול סלבס

 

גם הסלבס המוכרים והמפורסמים ביותר לעולם מבודדים לחלוטין מהעולם החיצון. הם מתגוררים בבית שעוצב במיוחד לתכנית ומנותקים מכל תקשורת מהעולם. כולל הטלפונים הניידים והאינטרנט.כל פעולה והתנהגות של המתמודדים נמצאים במעקב 24/7.

הדרמות של האח הגדול בעולם

בעוד המתמודדים גרים יחד. על כל המשתמע מכך החל מארוחות וכלה במקלחות (המקום היחיד שאינו משודר) עליהם להתבונן באחרים ומדי שבוע לבחור שני מתמודדים שיודחו מהבית. כל דייר בבית חייב לבחור בשני מועמדים להדחה.אך אסור להם לדון במועמדים בפומבי. במקרים רבים דיונים פומביים הובילו להעמדה להדחה.

מה מאפיין את האח הגדול סלבס?

1.המשחק מבוסס המציאות שנמשך בתוכנית ומשודר 24\7 הופך אותו למלהיב לצפייה.
2.כאשר הסלבריטאים בתוך הבית חיים יחד וחיים את חיי היומיום שלהם תחת פיקוח 24/7 ללא הרבה מתקנים. האווירה הופכת ללחוצה ונותרות סיטואציות קשות ש"קורצות" לצופים.
3. תהליך בחירת הזוכה בו מעורבים הצופים גורם להם להיות חלק מהתהליך ולהתחבר לדיירי הבית.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by big_brother_All_the_time (@big_brother_all_the_time1)

 

 

האח הגדול בריטניה- הכי שערורייתי

האח הגדול בבריטניה החל את דרכו ב14 ביולי 2000 ואילו הפרק האחרון שודר ב 5 בנובמבר 2018. בזמן זה התחלפו שלושה מגישים:

 דאווינה מק׳קול ששרדה עשור, בריאן דאולינג ואמה וויליס.

הסלבס והמתמודדים הבולטים בבריטניה האח הגדול סלבס:

סטיבן בולדווין, בסהאנטר, ג'דווארד, אולריקה ג'ונסון, ג'נה ג'יימסון, אש העסקים והסופרת היהודייה, ג'ייד גודי, איוונה טראמפ, אשתו הראשונה של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, קוליו, קורטני אקט ושילפה שטי

Big Brother Live
Big Brother Screenshot from Instagram

חדשות סלבס הם למעשה האח הגדול של כל המפורסמים. עוקבים אחריכם ומפרגנים.