תכנית הריאליטי המצליחה "הישרדות VIP", הגיעה השבוע לסיומה והמנצחת הגדולה היא אלה אייבינדר. אל הגמר הגיעו רק בנות, דבר שלא קרה ב"הישרדות" כבר מעל ל10 שנים.

אלה אייבינדר הישרדות VIP. אלה אייבינדר. בת ה33. פליטת ריאליטי. השתתפה במספר תכנית. החשיפה הראשונה שלה הייתה העונה ה-4 של תכנית הריאליטי "המירוץ למיליון". ששודרה בשנת 2014 והגיעה למקום ה4.

ב2015 השתתפה בתכנית "הכל הולך". בתור עצמה. ולאחר בכן באותה השנה גם גילמה את עצמה בתכנית "סלבריישן".

לאחר מכן בשנת 2020 שוב השתתפה בעוד עונה של ה"המירוץ למיליון", הפעם הייתה זו העונה ה8 והגיעה למקום ה10.

אחרי שאירע שיוויון 4:4 בין ג'קי אזולאי לאלה אייבינדר במסגרת חוקי הפורמט נערך קרב אש, בו הוקצבו לשתי המשתתפות 5 דק על מנת להדליק את החוט עם מדורה אותה ייצרו בעצמן.

את הקרב ניצחה אייבינדר אבל הוא הצליח להעלות ספקות האם נגמר בצורה הוגנת או לא.

בזמן שידורו של מבחן האש נראתה אלה אייבינדר מעבירה יד על החוט שלה מה שהעלתה לצופים ולמפיקי התכנית את השאלה האם מרחה על החוט חומר בערה או שהכל היה באמת אי הבנה אחת גדולה.

להזכירם, גם הגמר של העונה הקודמת נגמר עם ספקות האם הקרב היה הוגן או שאחד המשתתפים הואשם בביצוע שוחד. שני הפיינליסטים שהיו בגמר בעונה הקודמת היו אסי בוזגלו וישראל אוגלבו.

ישראל הואשם כאשר הציע לבני ברוכים, אח ממשתתפי התכנית שוחד על סך 100 אלף שקלים אם יחליט להצביע לו ולא לאסי בוזגלו. מהפקת התכנית גילו על המעשה ודרשו מבני ברוכים לבצע הצבעה מחודשת.

אייבינדר היא האישה הרביעית מתוך כל מנצחות התכנית שהגיעה למקום הראשון בסיום העונה.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by הישרדות – ערוץ 13 (@survivor.israel)

אלה אייבינדר הישרדות
צילום מסך מערוץ 13
אלה אייבינדר הישרדות
צילום מסך מערוץ 13