הדוגמנית נטלי דדון שהפכה לאשת העסקים היא עכשיו גם הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים, הגיעה השבוע לסט הצילומים, כדי לצלם בפעם הראשונה את קמפיין סתיו 2019.

על הסט סיפרה הדוגמנית נטלי דדון שפעם ראשונה תארח אצלה בבית 30 אורחים, הכוללים משפחה קרובה ורחוקה שמגיעה מהקריות, בערב חג סוכות, כאירוע חנוכת בית, בביתה החדש בהרצליה.

נטלי דדון לקניון הדר ירושלים צילום תום מרשק

עוד הוסיפה: "אני נערכת לזה כאלו זה חתונה. מרגש אותי שסוף סוף אני יכולה להרשות לעצמי להעמיד שולחן חג ארוך וגדול לכל המשפחה שלי וללמד את ריף איך נערכים לחג".

הקמפיין שצפוי להעלות בתקופת החגים, הוא הראשון של נטלי עם קניון הדר. והיא תזכה לראות עצמה מתנוססת  על גבי שלטי חוצות, קמפיין דיגיטלי, מודעות במגזינים ובטלוויזיה.

כשנשאלה מדוע עזבה את תל אביב, אמרה: "רציתי לגדל את ריף בתוך ירוק, נהיה לי קצת צפוף בעיר. עד עכשיו זה באמת היה לי מאוד נוח, אבל לאט לאט רציתי תחושה של בית, של קרקע. מה שהוביל אותי לשם זה הרצון לראות אותו יוצא לתוך ירוק בבוקר".

לקראת סוף הצילומים  סיפרה נטלי שהיא  מתכוונת לנוח לאחר החג ולרחף לאי אקזוטי יחד עם בנה ריף,  כמובן.

דוגמנית על וים

 

 

View this post on Instagram

 

Salty hair don’t care ✖️ @coverme.nd

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

 

נטלי וריף. גנים של דוגמנים

 

View this post on Instagram

 

אל תגידו: ״אבל לא עשיתי שום דבר רע״! גם לא לעשות טוב זה לעשות רע! ביקום בו האיזון מתערער, כשהחושך מאיים להשתלט על כל חלקה טובה. הגבירו את האור! קחו על עצמכם מעשה טוב. אל תעמדו מהצד ותצפו בעוולות, תהיו הספיידרמן, הסופרוומן הבאטמן וכל גיבורי העל שהילדים שלכם כל כך צריכים עכשיו ! ??

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

 

נטלי ובן זוגה עמית פרליס

 

View this post on Instagram

 

I did it!!! 8 days without social media !!! המתנה הכי מהממת שיכולתי להעניק לבן שלי ליום הולדת 4 ועל הדרך לעצמי ולמשפחה שלי ? #familytime #imback @coverme.nd #מודהאני

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on