הדוגמנית והשחקנית הישראלית יערה בנבנישתי, המתגוררת בימים אלה בתאילנד,  נבחרה כשגרירת מותג הטיפוח האורגני ecoLove (אקולאב) לשנת 2022. מדובר בפעם הראשונה שהמותג הישראלי מגייס שגרירה לפעילות דיגיטלית בינלאומית.  

 במסגרת הפעילות  תוביל בנבנישתי את הקמפיין של המותג. הכולל פרסום בדיגיטל וברשתות החברתיות. הקמפיין הראשון יעלה השבוע הקרוב. הוא צולם על חופי תאילנד וחשף את מגוון מוצרי ecoLove. לצד נופים שופעי פלאי הטבע.

כמו כן במסגרת הפעילות המשותפת המותג אקו-לאב ישתף פעולה עם עמותת ONE DAY. בה בנבנישתי מתנדבת כבר מספר שנים. במסגרת זו יושק פרויקט התנדבותי ראשון מסוגו בישראל. שיכלול את מוצרי השיער הטבעיים של ecoLove.

לדברי יערה בנבנישתי:

"הרווחה שלנו הולכת יד ביד עם מצב הטבע והאנשים סביבנו. ואנחנו נדרשים לקבל בחירות שמשקפות את המציאות שאנחנו רוצים לראות. ו – ecoLove הוא דוגמה מצוינת למותג שמשלב עשייה סביבתית וחברתית. עם מוצרים מעולים שמאפשרים לבחור בטוב מבלי לוותר על עצמנו."

לדברי שרונה רומנו לזר בעלת המותג ecoLove:

"בחרנו ביערה בנבנישתי כי האג'נדות האקולוגיות שלנו דומות. והיא יכולה לייצג נאמנה את הפעילויות המשמעותיות שהמותג מתכנן לשנת 2022. יערה נחשבת להצלחה בינלאומית. ומתאימה לערכי המותג: אהבה לטבע. קיימות. נשיות. שמחת חיים. שקיפות. כנות. והוגנות. לדבריה: לראשונה המותג מגייס שגרירה. ואנו בטוחים שהיא תסייע ביצירת עניין ותוכן להשקות החדשות ולפעילויות שנערוך השנה הקרובה. ברמה בינלאומית. אנחנו וגם יערה בחיפוש מתמיד אחר אלטרנטביות אקולוגיות יותר. ואנחנו בטוחות ששיתוף הפעולה יניב הצעות ופתרונות בנושא לעולם טוב יותר לכולנו".

בנבנישתי. דוגמנית. שחקנית. בלוגרית ויוצרת תוכן בתחום הלייף סטייל הטבעי. כמו כן, יערה פעילה במספר עמותות ומשתמשת ברשתות החברתיות שלה. ובשיתופי פעולה העסקיים. על מנת לקדם פרויקטים חברתיים וסביבתיים ולהעלות את המודעות לסוגיות אלו. היא מתקשרת מגוון תכנים בינהם: מתכונים טבעוניים. טיפים. ועצות לשגרת חיים בריאה ועוד. בשנת 2019 יערה ובעלה עברו להתגורר בתאילנד. ובימים אלו מנהלים ריזורט פרטי על החוף באי קופנגן.

ecoLove הינו מותג טיפוח שיער. גוף. ופנים. העושה שימוש בתמציות ירקות ופירות אורגניים המאושרים ע"י  ECOCERT. חברת הפיקוח המובילה בעולם לתקנים אורגניים. מגוון המוצרים כולל: מוצרי רחצה. טיפוח. וקוסמטיקה מתמציות של ירקות ופירות אורגניים מאושרים. שמן זית אורגני המשמש נוגד חמצון. אלוורה אורגנית מרגיעה. חמאת שיאה ללחות ורכות. תמציות טבעיות מצמחים ועוד. כל המוצרים ללא SLS. ללא פראבנים. וללא רכיבים פטרוכימיקלים. כמו כן, ללא רכיבים מן החי מאושר Vegan Friendly. ולא נוסו על בעליי חיים. מיוצר בישראל לתמיכה בכלכלה המקומית.

יערה בנבנישתי
צילום דנה לביא

 

יערה בנבנישתי
צילום דנה לביא