לחובבי ריאליטי טלוויזיה, במיוחד של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס, זה בדרך כלל די משעשע לראות זוג נופל מהחסד. אני מוצא שחלק מאיתנו ממש שורש למוות של נישואים. עם זאת, צופה קייל ריצ'רדס ו מאוריסיו אומנסקי המאבק על העונה האחרונה הזו היה שובר לב לחלוטין.

אלה היו האמא והאבא של הסדרה – הזוג שכולם פנו אליו כדי להצליח. עם זאת, 27 שנים של אהבה וכבוד לא הספיקו כדי לשמור על שני אלה ביחד, שכן הם הודו בפרידתם ביולי 2023. האם זה סוף עידן? זה פשוט מרגיש כאילו לא נשאר להם המאבק.

הם חיים חיים נפרדים

מעריצי עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס ממשיכות לחשוב שהגירושים האלה הם תרגיל. אמנם יכולתי לראות איך הם עלולים לחלום על תעלול יחסי ציבור מפתה שכזה, אבל אני לא יכול לדמיין שאף אחד מהם יבחר באופן אקטיבי להעביר את ילדיהם את הטראומה. כמו כן, הדגל האדום הגדול שהסוף קרוב הוא העובדה שקייל ומאוריסיו חיים חיים מאוד נפרדים. למרות שבני הזוג חיים כיום תחת קורת גג אחת, זה לא מנע מאף אחד מהם לחיות את חייהם.

מאוריסיו נתפס כשהוא חוגג באספן, בלי חולצה, עם בנות בגיל של בתו. בדצמבר, מאו עלתה על המדרונות עם ללה פונס כמעט עירומה והזמרת אניטה. במהלך "רוקדים עם כוכבים", גם אב לארבעה נתפס מחזיק ידיים עם בן הזוג אמה סלייטר. גם קייל לא היה מלאך. ולמרות שהיא לא הודתה שיש לה מערכת יחסים עם זמרת הקאנטרי מורגן ווייד, רבים מאמינים שגם לה היה רומן רגשי.

קייל איבד אמון

עצבנתי את מוחי במחשבה על מה שיכול היה לקרות לנישואיהם. כולנו שמענו על השמועות שמאו יצא מנישואיו כדי למצוא נחמה, אבל שניהם תמיד הכחישו כל בגידה. עם זאת, עונה 13 הראתה כי קייל חולק עמדה שונה מאוד מאשר בשנים קודמות. במהלך הווידוי האחרון שלה לעונה, קייל חשפה ש"דברים" קרו בנישואיה עם מאו ש"גרמו לי לאבד את האמון שלי. לא הצלחתי להתאושש". הגילוי נשמע מבשר רעות ביותר כאשר קייל נותר בוכה מול המפיקים.

למרות שהיא לא נכנסה לפרטים, הטריז היה כל כך גרוע שהיא גם הודתה, "יש סיכוי גדול שלא נסיים ביחד". במהלך הגמר של עונה 13, קייל דיבר עם אריקה ג'יין, ושיתף, "אני חושב שהחלק הקשה ביותר במה שעובר עלינו הוא שאין דבר אחד ענק. זה החלק הכי קשה בשבילי. יש את הדברים האלה שהייתי צריך ורוצה יותר עבור הנישואים שלי שאני פשוט לא יכול להשיג." למרות שאף אחד לא יודע את הסיבה האמיתית, קייל בהחלט משחררת ויברציות על כך שהיא קיבלה אייק גדול מבעלה, ובאופן לא מפתיע, מאו נשארה די שקטה.

לחץ כבר על ההדק

באופן אישי, אני מאמין שלמרות שקייל ומאו נמצאים בתוכנית ריאליטי בטלוויזיה, זה לא מזכה אותנו כצופים להכיר את פעולתם הפנימית. אבל יש לי דעות בנושא. זה מרגיש כאילו שניהם נמצאים בקיפאון ומסרבים להתחיל את הניירת. אבל אם אתה אומר דברים כמו שאתה לא חושב שזה יעבוד ואתה חי חיים נפרדים, אני מתקשה להאמין שאתה הולך להתמודד עם הבעיות. אני חושב שהאהבה מתה, וזה חייב להיות מאוד כואב עבור שניהם.

עם זאת, צריך ללחוץ על ההדק כי אלה לא יהיו גירושים קלים. יצטרך להיות הסדר משמורת לבתם הצעירה, בתים לפיצול ונכסים לחלוקה. זה נשמע כמו כמה חודשים נוראיים, אבל אני חושב שבסופו של דבר זו הדרך שהם בוחרים ללכת בה. אני עצוב על כל המצב ואפילו לא מכיר אותם. המפלגה הלבנה הייתה מבשר למה שעתיד לבוא: הרבה מקום אחד מהשני.

ספר לנו – מה אתה חושב על החדשות של קייל ומאוריציו?