חדשות של פורשה וויליאמסהגירושים מסימון גובאדיה זעזעו את ה-Bravoverse, אבל המצלמות עדיין לא התחילו להתגלגל כדי לתפוס את הנשורת.

לפי מקור ששוחח עם RadarOnline, הפרידה של פורשה מסימון לא תוצג במצלמה מכיוון שיש להם מספר חודשים לפני תחילת הצילומים. עם זאת, הפיצול שלהם יהיה חלק משמעותי מהסיפור.

"פורשה היא כוכבת בפני עצמה בלי סיימון. הוא לא היה חשוב לבראבו", שיתף המקור לפני שהוסיף כי תומכי התוכנית מעריצים את פורשה.

מה ההמשך עבור פורשה ב-RHOA 16?

כל הפטפוטים סביב הגירושים של פורשה הגיעו בהפתעה מוחלטת, כאשר המקוף הכריז על שובה כפורשה וויליאמס גוובדיה ימים ספורים לפני כן. "מי אמר את זה? פורשה וויליאמס חוזרת לעקרות הבית האמיתיות מאטלנטה? זה שקר, אבל פורשה גובאדיה נמצאת בבניין. נתראה", אמרה בסרטון מהנה שפורסם באינטרנט.

המפיק והמנחה בפועל, אנדי כהן, הגיב לחדשות על הפרידה של פורשה, ואמר שללא קשר למצבה המשפחתי, הם היו מחזירים את הכוכבת כדי לעשות את החזרה הגדולה שלה.

"היינו לוקחים את פורשה נשואה, רווקה, אוספת את חלקי חייה, בגובה, בשפל, איך שהיא רוצה, אתה יודע, איך שהיא תהיה", הסביר המארח של Watch What Happens Live. "אבל לא ידענו, וזו באמת תפנית ימינה גדולה מהסיפור שאני חושב שכולנו חשבנו שנספר".

מי בפנים ומי בחוץ?

החזרה של פורשה היא לא הדבר היחיד שגרם לאנשים לדבר. עקרת הבית הוותיקה קנדי ​​בורוס הודיעה על עזיבתה את הזיכיון לאחר 14 שנים רצופות מוקדם יותר בשנה החדשה.

"החלטתי שאני לא חוזר השנה. עברו 14 עונות, והם אפשרו לנו לשבת קצת יותר מדי זמן, אבל במהלך הזמן הזה, התחלתי לעבוד על הרבה דברים אחרים, ויש לי כמה פרויקטים גדולים ויפים בקרוב, אז אני מאוד נרגש על הדברים האלה", היא חשפה.

בינתיים, מאבן האופנה של התוכנית, מרלו המפטון, יעזוב גם הוא את הסדרה לאחר שהופיע לסירוגין מאז עונה 4, וכעקרת בית במשרה מלאה בעונות 14-15.

"החוזה שלי עם Real Housewives of Atlanta הסתיים כשעונה 15 נסגרה. ההפסקה הזו מ-RHOA היא התחלה חדשה, המאפשרת לי את המרחב להשתתף בפרויקטים חדשים של בידור יצירתיים המתמקדים בעתיד שלי, ולא לחיות מחדש את העבר שלי", אמרה.

שידור עונות קודמות של RHOA ב-Peacock.

ספר לנו – האם אתה רוצה לראות את הגירושים של פורשה וסיימון על RHOA?