בתוכניות הטלוויזיה ואתרי האינטרנט העוסקים באנשים מפורסמים מהארץ ומהעולם, מספרים לכם על הבגדים שהם לובשים, על הנעליים שהם נועלים, על המכוניות שבהם הם נוהגים. אבל חשבתם פעם באילו בשמים הם משתמשים? אם גם אתם סקרנים לגבי בחירת הניחוח של הסלבס הגדולים ביותר, הגעתם למקום הנכון! הנה סקירת הבשמים החמים ביותר ב-2022, שגם הסלבס משתמשים בהם.

בשמים שסלבס אוהבים – החמישייה הפותחת

באופן טבעי, בשמים שגם אנשים מפורסמים וסלבס משתמשים בהם הם בשמים איכותיים ויוקרתיים, אשר נמצאים בצמרת דירוג הבשמים העולמית. אילו בשמים מומלצים מתוכם? הנה חמישה מותגים מובילים, אשר הולידו את כמה מהבשמים הכי מצליחים במאה ה-21 ואשר צפויים להיות מבוקשים גם ב-2022:

 

 

 

 

 

כיצד הסלבס רוכשים בשמים?

כעת, אחרי שאתם יודעים אלו בשמים נחשבים לחמים ולמבוקשים ביותר בקרב הסלבס ב-2022, לא תרצו לדעת היכן ניתן לרכוש אותם בקלות, במהירות ובזול? התשובה לשאלה הזאת מסתכמת בשתי מילים – דיוטי למון. מדובר באתר נוח להתמצאות אשר מאפשר רכישת בשמים מובילים מכל העולם במחירים נמוכים בממוצע ב-10-15% מאשר בחנויות הפיזיות, עם מבצעים שמתעדכנים לאורך כל השנה ותוך כדי משלוח מהיר עד הבית. בדיוטי למון תמצאו לא רק בשמים חמים שסלבס אוהבים, אלא גם מארזי מתנות, מארזי אלכוהול, מוצרי פארם ועוד. כשאת הכול ניתן להזמין כמתנה ליקירכם, באריזה מהודרת ועם כרטיס ברכה מעוצב. רכישה נעימה!

קרדיט תמונה: freepik