אני לא חושב שאני היחיד שמאוהב בו CT Tamburello על העונה הזו של הבוגדים. באופן אישי, אני מאוהב ב-CT מאז ימיו ב-Real World: Paris and The Challenge. הוא כמו גוליית המודרני כשהוא מציג את הכוח וההומור שלו בכל סדרה שבה הוא מופיע. האבא הרווק הוא AF מצחיק ולא נותן לאף אחד מהזכיות הרבות שלו לעלות לראשו.

ראש ציפור

במהלך פרק עונה 2, מפיקי "הבוגדים" פתחו אתגר די מצחיק עבר CT מתרוצץ באחוזה כמו דמות מצוירת. מטרת המשחק הייתה למצוא את קריאת הציפור התואמת לציפור מפוחלצת בבית. סביב שטחי הטירה היו פזורים כמה גזיבו, שהיו מצוידים בשריקות קריאת ציפורים. צוותים של שניים נאלצו להקשיב ואז להשתמש במכשיר קשר כדי לחזור על השיחה לאלו שהיו באחוזה. הפרס הפוטנציאלי למשימה זו היה $15,000. מיותר לציין ש-CT הוכיח שציפורי נוצה נוהרות יחד.

המשחק של טלפון ריאליטי היה אחד מהטלוויזיה הטובות ביותר שצפיתי בהן בשנים האחרונות. אלן קאמינג גם לא החמיץ את ההזדמנות שלו לשדוד כל כוכב, כולל CT, כשהם התרוצצו כמו תרנגולת עם ראשים חתוכים.

שילד של CT

במהלך אחד האתגרים האחרונים, הקבוצה התבקשה לצלם לוחות ויטראז' זה עם הפנים של זה. זה ירד ל-CT נאלץ להפעיל את ג'ון ברקוב, ולמרות שכולנו רצינו להגן על ג'ון בכל מחיר, CT לקח הביתה את המגן. בכתב וידוי, CT ציין שסנדרה דיאז-טווין ופאדרה פארקס הראו התנהגות דמוית בוגד. אבל בגלל שהיה לו המגן, האתרים של פאדרה עברו לטרישל קנאטלה.

עם זאת, CT ניענע את המגן שלו בגאווה בחזרה לאחוזה שהשאירה מעריצים מתגלגלים על הרצפה. ברגע קליל, סי.טי לבש חליפת שריון תוך שהוא מתגאה בכך שהוא סוף סוף ישנה לילה טוב מכיוון שלא היה צריך לדאוג להירצח. באמת לא אכפת לו מהגיל שלו והוא נראה ילד אמיתי בנשמה.

הזוכה באתגר היה בטלוויזיה כל כך הרבה זמן שההתנהגות הזו נורמלית לחלוטין. ל-CT יש כל ניסיון חיים שמישהו יכול לחוות בטלוויזיה, כולל היכרויות, מריבות ואבל על אדם אהוב. אז למה לא להוסיף מם מגן מצחיק לקבוצה?

המשחק אה

אני אוהב בחור מהחוף המזרחי. הם לא מקצצים במילים שלהם, וצלילים יכולים בקלות לבטא את מה שכולם כבר חושבים. מצאתי את עצמי כל כך צוחקת כאשר CT דיברתי עם טרישל על מי שיכול להיות בוגד. במקום להמשיך להקשיב לחברו לשעבר לצוות מדבר על כך שפיטר ובר לא היה בוגד, הוא סיים במהירות את השיחה באמירה "אהה", שבכנות יכול להיות מסלול לשיר ערש.

נחש במכנסיים

בזמן אתגר בקתה ביער, CT היה נאלץ לזחול בחזרה לתוך צינור של בהלה מלא בעכברים ורימות בתקווה לתפוס את פיסת הזהב האחרונה לעציץ הגידול שלהם. כשהזמן נגמר, סי.טי הגיח מהצינור הבוצי והושיט יד לתוך מכנסיו, מעמיד פנים שהוא שולף נחש ולמעשה, קצת זהב. ב-CT הוידוי שלו התבדח, "העמדתי פנים שיש לי נחש במכנסיים. ובכן, היה, אבל הייתה גם לבנת זהב." כך ממשיכה האובססיה שלי ל-CT.

פסקי דין CT

בזמן שאני כותב את הכותרת הזו, יש לי כרגע את הקישור לעיל בשידור חוזר, ואני לא יכול להפסיק לצחוק על CT. הפרצוף שנתן בזמן שצפה ב-MJ Javid מנסה לעלות על פלטפורמות צפות בהנאה במיטבה. מובן, CT הוא מקצוען בסוג כזה של אתגר פיזי, אבל צוות בראבו לא היה. הם מקצוענים ברכילות ובשתיית שמפניה. אז זה בטח היה עש עד כאב, מילולית ופיזית, לראות את MJ נכשל כל כך הרבה פעמים.

בכתב הוידוי שלו, עיניו של סי.טי. יצאו החוצה כששאל, "מה לעזאזל זה היה!?" CT יהיה לנצח ליצן הכיתה ואבא הטירה של חלומותיי, בזכות זה.

ספר לנו – האם אתה יכול לחשוב על עוד רגעי CT מצחיקים?