SHOCKER: האפוטרופוס של וונדי וויליאמס, סברינה מוריסי, נתבעה על גניבת 30 מיליון דולר מאדם אחר תחת האפוטרופסות שלה

של וונדי וויליאמס אפוטרופוס שקיבל צו בית משפט נקראה בתביעה של 30 מיליון דולר שטענה כי היא הונאה לקוח בזמן שהיא שלטה ב- המופע של וונדי וויליאמס הכספים של המארח.

וונדי וויליאמס

סברינה מוריסי והמשרד שלה, Morrissey and Morrissey LLP, כמו גם כעשרה עורכי דין נוספים הוזמנו כנתבעים בתביעה, כך מדווח ה- US Sun.

סברינה מוריסי

התביעה הנאשם מוריסי ועורכי הדין האחרים של קשירת קשר "להנציח אפוטרופסות חסרת בסיס" נגד אדם ניו יורקי בשם חוסה ורדוגו, שזה עתה זוכה ב-5.5 מיליון דולר בתביעת פגיעה גופנית.

עורך הדין, מייקל פלומנהפט מ-The Flomenhaft Lawfirm, PLLC, חזר ב-Verdugo לאחר שנפגע בתאונת בנייה, כשהוא סובל מפציעות בראשו ובגבו.

וונדי וויליאמס

התביעה הוגשה בנובמבר 2022, ובאוגוסט 2023, עורך דינו של ורדוגו אמר לבית המשפט כי הם "הפסיקו את התביעה הזכאית לעיל ללא משוא פנים, וללא הוצאות לאף אחד מהצדדים כנגד השני". פלומנהפט רשאית להגיש מחדש את האישומים, לבצע שינויים בתביעה או להעביר את התיק לערכאה אחרת במועד מאוחר יותר, כל עוד מסגרת הזמן נופלת במסגרת תקופת ההתיישנות.

וונדי וויליאמס

פלומנהפט טען שמקורב לשעבר, הרברט רודריגז, יצר קשר עם וורדוגו עוד בשנת 2009. במסמכי בית המשפט נטען כי רודריגז אמר לורדוגו שפלומנהפט טיפל לא נכון בתיק וכי "לא ניתן יהיה לסיים את התיק שלו אלא אם כן ורדוגו הסכים לאפוטרופסות של MHL סעיף 81 ורדוגו לא רצה ולא היה צריך".

ורדוגו ואשתו נזקקו מאוד לכספי פרס הפציעה באותו זמן.

וונדי וויליאמס

שני אפוטרופוסים מונו, רוציו פיטרנל, חזר על ידי מוריסיואשתו של ורדוגו, מריה, מ-2010 עד 2015. לפני הגשת התביעה בסך 30 מיליון דולר, האשימה פיטרנל מוריסי של גניבת כספים מורדוגו בתביעה נפרדת.

וונדי וויליאמס

בתביעה נטען כי רודריגז והמשרד שלו "שותפו בתחילה וקשרו קשר סברינה מוריסי, Esq. של M&M להטיל על Verdugo MHL (חוק היגיינה נפשית) סעיף 81 אפוטרופסות."

"במסווה של הגנה וצדקת ורדוגו, הם נקטו במשותף אסטרטגיית ליטיגציה כפולה שמטרתה להיפטר מפלומנהפט" על רקע האשמות שהם "קוצרים למוריסי ומוריסי שכר טרחה משמעותי שניתנו לבית המשפט כיועץ גרדיאן באמצעות ליטיגציה: העלמת פלומנהפט משפטית ו מבחינה אתית."

וונדי וויליאמס

מוריסי והנאשמים האחרים הואשמו בכך שלכדו את ורדוגו ב"אפוטרופסות משפילה ומדכאת על ידי מניפולציה והונאה סדרתית שלו" בזמן שהם מחקו את פרס הפגיעה האישית שלו בסך מיליוני דולרים.

"מועצמת הן על ידי הביטחון כי בקשות שכר הטרחה שלהם יהיו עם חותמת גומי משפטית, והן ההתנגדות השיפוטית העקבית להעניק לוורדוגו הזדמנות להוכיח את יכולתו על פי חוק היגיינת הנפש של ניו יורק ובכך הפסלות של האפוטרופסות, הנאשמים לא נפגעו. בתוכנית שלהם", נכתב במסמכי בית המשפט.

וונדי וויליאמס

לפי הדיווח, התביעות נדחו מרצון בעבר מוריסי או עורכי הדין האחרים הגישו תגובה להאשמות.

דיווח הפצצה ירד לאחר שידור לייף-טיים סרט דוקומנטרי בן ארבעה חלקים המתעד את ההידרדרות הקוגניטיבית וההתמכרות לאלכוהול של מנחה השידור לשעבר. של וונדי בני משפחה חשפו לאחרונה שהם נותקו מהכוכבת על רקע הטיפול המתמשך שלה.

"האנשים שאוהבים אותה לא יכולים לראות אותה" של וונדי האחות, וונדה וויליאמס, סיפרה ל"פיפל" בשבוע שעבר. "איך לעזאזל הגענו לכאן?"

וונדי וויליאמס

שבוע שעבר, של וונדי הצוות הודיע ​​כי המארח הפופולרי פעם אובחן עם אפזיה ודמנציה פרונטו-טמפורלית.