של קייל ריצ'רדס הזמן ב"עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס" בעונה החולפת היה הכל מקל. היה לה סאטון סטראקה באוזן, דורית קמסלי היא… ובכן, דורית, והיא נאלצה להתמודד עם התפרקות נישואיה למאוריציו אומנסקי.

יתר על כן, לתקשורת (ולחבריה) היו מספר שאלות על משטר הכושר החדש שלה ועל מערכת היחסים שלה עם זמרת הקאנטרי מורגן ווייד. ראינו את קייל בקטעי וידוי מסוימים מביעה את התסכול שלה מה"חברים" שלה על ששאלו שאלות ספציפיות במצלמה. במילים אחרות, היא הייתה זקוקה למישהו שבאמת נמצא בפינה שלה.

ומכיוון שאנחנו על הנושא של חברים אמיתיים בתוכנית, עם אילו עקרות בית לשעבר קייל עדיין שומר על קשר היום? המשך לקרוא כדי לגלות.

קייל מספרת על מערכת היחסים שלה עם כוכבת עונה 4 קרלטון והקשר שלה עם טדי מלנקמפ

בראיון ל"The Daily Dish" של בראבו, קייל שפכה את התה לגבי מי מהכוכבים לשעבר שלה RHOBH היא עדיין מחוברת היום.

"בהחלט לא קרלטון (גביה)," היא אמרה. השניים נלחמו ללא הפסקה במהלך העונה הרביעית של התוכנית על הרוחניות של קרלטון.

קייל המשיכה והוסיפה שהיא תמיד משוחחת עם טדי מלנקמפ, שהופיע בסדרה מעונות 8 עד 10. "ברור שטדי הוא אחד החברים הכי טובים שלי. אני מחשיב את המשפחה שלה".

"יש אנשים מסוימים בתוכנית במשך הרבה מאוד שנים, ואתה מקבל רק את זה עמוק איתם", היא אמרה במהלך אפטר שואו של RHOBH. "אי אפשר באמת לרדת איתם לשלב הבא. ובאופן אוטומטי עם טדי, זה היה אוטומטית מערכת יחסים אחות".

The Real Housewives OG גם אמרה שהיא שומרת על קשר עם כמה מחברי השחקנים שלה מהעונה הראשונה. "אני מדבר עם טיילור (ארמסטרונג) מדי פעם, אתה יודע. אני ביחסים טובים איתם, פשוט החיים נעשים עמוסים".

עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס ממשיכות בימי רביעי בשעה 8/7c.

ספר לנו – האם אתה מופתע שקייל לא מדבר עם קרלטון יותר?