למשך עשר שנים, אריאנה מדיקס היה תחת כישוף האהבה של טום סנדובל. ייתכן שהיא הייתה האישה היחידה שהתעסקה בלק לבן מוגזם, רצועות כיסוי וכישרון לשקר. אבל עכשיו כשהיא רואה יותר ברור, הבעלים המשותף של משהו בקשר שלה מבינה שיש הרבה דגים בים. רְמִיזָה, דניאל וואי. חוקי Vanderpump הצופים רק הוצגו בפני דניאל בפרק החדש, והוא אומר שהוא נינוח ולא על הדרמה. אבל השאלה האמיתית היא אם אריאנה ודניאל עדיין ביחד.

לא ציפיתי שאריאנה תחזור כל כך מהר אם אהיה כנה. סנדי עשתה אותה מלוכלכת כדי שכל העולם יראה. הייתי מוצא מערה ומסתתר אם זה הייתי אני. אבל אריאנה התעוררה ובחרה באלימות בצורה של נקמה. מאז שגילתה שהחברה הקרובה שלה, רייצ'ל לוויס, דופקת את הגבר שלה, היא הייתה במשימה לאסוף את כל מודעות השיתוף האפשריות. עכשיו, לאריאנה יש הכל. קבוצה טובה של חברים, כסף בבנק שלה, וגבר שאוהב אותה כמו שמעולם לא אהבה אותה.

ריבאונד של אריאנה

פחות משבוע לאחר שסקנדובל פרצה במרץ 2023, אריאנה הייתה במקסיקו והשתתפה בחתונה של חברתה. אבל הצמד החל לעורר ספקולציות לראשונה באפריל 2023 בזמן שהשתתפו בפסטיבל המוזיקה המפורסם, Coachella. בזמן שחגגו את זה, דניאל ואריאנה התפנקו עם קבוצת חברים קרובה. רבים דיווחו שראו אותם מתנשקים ומתכרבלים בזמן האירוע. פפראצי אפילו צילם אותם מתנשקים ב-LAX ימים לאחר מכן. אריאנה נצפתה אז מבלה בניו יורק עם דניאל כשהם השתתפו במשחק בייסבול של ניו יורק יאנקיז במאי. מכאן ואילך, לשניים לא היה דבר מלבד מומנטום קדימה בזמן שהם מנווטים ברגשותיהם.

אריאנה פרצה בזמן ב- Watch What Happens Live שהיא "מאוד מאושרת" עם דניאל. לאחר שאריאנה התחרתה ב-Dancing with the Stars, דניאל הראה את תמיכתו בכך שהופיע כדי לעודד אותה. המאמן עלה לאינסטגרם שלו כדי להעניק לגברת שלו צעקה מיוחדת, וכתב, "זהו פוסט הערכה עבור @arianamadix. אני כל כך גאה בך, ואתה כל כך מדהים, ובשבילי אתה האלוף, האלוף של האנשים. Yo @pashapashkov תודה לך על כל מה שעשית ועל שהדרכת אותה במסע הזה." ברור שהשניים מרותקים זה לזה.

אהבה נמצאה

למי שמת לדעת, אריאנה ודניאל הם עדיין מאוד פריט. רק בשבוע שעבר, אריאנה החמיאה לדניאל ברשתות החברתיות שלו. דניאל פרסם תמונה שלו מתחזה על החוף במלוא הדרו. אריאנה לקחה את ההערה כדי לכתוב, "מלכודת צימאון בהחלט עושה את עבודתה כאן." אריאנה גם כתבה "אדוני" בתמונת אימון שבה נראה דניאל מרים משקל כבד.

תוכניות עתידיות

אני חושב שהשניים האלה נמצאים בו לטווח ארוך. אריאנה שוחחה לאחרונה עם דניאל על התוכניות שלה לעתיד. צופי Vanderpump Rules ראו את בני הזוג בארוחת הערב מדברים על מערכת היחסים שלהם למרחקים ארוכים. אריאנה ציינה שתמיד חשבה שהיא תהיה דו-חוף, אבל עכשיו זה תלוי לאן העבודה לוקחת אותה. אבל אריאנה כן שיתפה שהם "נהנים זה מחברתו של זה". גם דניאל נראה מושקע לגמרי, והזכיר שהוא רצה לבלות את החורפים שלו באירופה.

כשנשאלה מה שלומו של דניאל ב-Vanderpump Rules After Show, אמרה אריאנה שהוא "טוב. להיות חמוד בניו יורק." המעריצים נרגשים לראות את אריאנה בעידן הדייטים שלה. הבלונדינית מאושרת ומאושרת יותר בתוך עצמה. בזמן שהותה בסן פרנסיסקו, היא הסבירה לברוק דייויס שהיא מרגישה עוצמתית ומסוגלת לאמץ את הכעס שלה למרות שכל כך הרבה חשו שהיא צריכה להתגבר על השערורייה.

המעריצים יכולים לצפות לראות קצת יותר מדניאל כשעונה 11 מסתיימת. המאמן הבהיר שאין לו בעיה עם טום אבל תמיד יגבה את אריאנה. בהנחה של Pump Rules עונה 12 יקבל אור ירוק, אני מקווה שהיחסים של אריאנה ודן יהיו עלילה מרכזית.

ספר לנו – האם אתה שמח על אריאנה והקשר שלה עם דניאל?