האח הגדול 2021. מאורן חזן ודנה רון ועד מאיה בצלאל עסיס, מירי כהן אמא של אלין כהן ומנצחי האח הגדול לשעבר ז'קו אייזנברג וג'קי מנחם תכירו את המשתתפים בעונת הסלבס של האח הגדול.

האח הגדול 2021- המשתתפים

 

דנה רון- בת 50 – חוזרת לבית האח

דנה רון נחשפה לקהל הישראלי בעונה השלישית של תוכנית המציאות "האח הגדול". רון גרושה עם בני ילדים נמצאת בזוגיות עם סוכן השחקנים יריב נתי. יחד השתתפו השניים בעונת "זוג מנצח".

היא אמנם הודחה במקום התשיעי בעונה שלה אך זכתה לחשיפה אדירה בעקבות הערות מיניות פוגעניות כלפיה מאת העורך יורם זק שהתנצל על כך. רון תבעה וקיבלה כפיצוי כמיליון ש"ח על פי ההערכות.

רון מינפה את המקרה להגשת תכנית בוקר של לייף סטייל וכן להשתתפות בתכנית ריאליטי נוספת "הישרדות" ממנה פרשה בתחילת המשחק.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by דנה רון (@danaron7)

שרית פולק רוסו- אשתו של סטטיק בת 30

בת זוגתו של לירז רוסו המכונה סטטיק מאז שנת 2017. ואשתו החל מהחודש שעבר. שרית עוסקת בתחום הפקות האירועים והיא גם השתתפה בפרסומות לאחרונה.

אורן חזן- ח"כ לשעבר בן 39

אורן חזן שימש כחבר כנסת מטעם הליכוד. הוא בנם של יחיאל ואביבה חזן שכיכבו לאחרונה בתכנית זוג מנצח.חזן נשוי לרינת קוטקובסקי ואב לשניים ויחד הם מתגוררים במעלה אדומים. לאחר פרישתנו מהליכוד התמודד במפלגה שהקים לכנסת אך נכשל וחזר להופיע בתכניות. גם בעונה הקודמת הוא נכנס כאורח לבית האח הגדול ועורר סערה.

אורן חזן
אורן חזן צילום מסך מערוץ 13

 

ג'קו יעקב אייזנברג – בן 40

הזמר שזכה בעונה הרביעית של האח הגדול גדל ללא אביו שנפטר כשהבן היה בן 10.
בעקבות היותו בן יחיד הוא שוחרר מהצבא אך עורר סערה כאשר לאחר זכייתו התבטא בנושא הגיוס לצה"ל.לאחר הסערה הוא עבר למשך שנתיים להולנד שם חיבר שיר על רצונו לחזור לישראל. החודש הוא נכנס כאמור לבית ״האח הגדול״. ועם כניסתו לבית האח הוא הופיע בחצר עם שירו המוכר ״קשה לי לא להתרגש״.

ג'קו אייזנברג
ג'קו אייזנברג צילום מסך מערוץ 13

ג'קי מנחם- הזוכה שמנהל בית דפוס

ג'קי האהוב כבר בן 33 והוא עדיין מנהל בית דפוס. אבל גם נשוי ואב לילדים שהקטנה שבהם בת שנתיים וחצי.

ג'קי מנחם
ג'קי מנחם צילום מסך מערוץ 13

שרית פולק רוסו

 

 

טיטי איינהו – מלכת היופי בת 30

ייטאייש (טיטי) איינאו הדוגמנית, שחקנית, מנחה ומלכת היופי של ישראל לשנת 2013 נולדה בגונדר. היא השתחררה מצה"ל כקצינה. סיימה במקום השני בתכנית הישרדות והיא גם האקסית של מוש בן ארי. זאת לצד קריירת דוגמנות ענפה.

הסרטון האחרון של טיטי לפני הכניסה לבית האח

 

View this post on Instagram

 

A post shared by טיטי איינאו (@titiayenew)

 

עומר ברזני- האח של נטע מהמירוץ למיליון – בן 29

איש העסקים הירושלמי שנודע בעיר בתור האח של הדוגמנית, נטע ברזני הוא סלב ירושלמי בזכות עצמו. לאחרונה השיק חברה דתייה והוא כבש את לב הקהל באינטרקציה עם אחותו במהלך שתי עונות של המירוץ למיליון בהם השתתפו.

עומר ברזני
עומר ברזני צילום מסך מערוץ 13

אור שפיץ – הקונדיטורית בת ה24

אור נחשבת לכישרון עולה בתחום הקונדיטוריה והאפייה. בגיל צעיר היא כבר הפכה לאושיית רשת. היא נכדה לסבתא ממוצא פרסי שלימדה אותה את סודות האפייה. הבת של מירי שפיץ והיא למדה אצל "אסטלה" ופרצה לתודעה בתכנית העונה השנייה של "בייק אוף ישראל".

אור שפיץ
אור שפיץ צילום מסך מערוץ 13

אייל ברקובר- יוצא הישרדות בן 30

השחקן והדוגמן בן ה30 אייל ברקובר נחשף לעולם בתוכנית הריאליטי esto es Guerra בפרו. אייל הצטרף לרשימת השורדים של תכנית הריאליטי "הישרדות VIP" ששודרה בשנת 2019 אך למרות ביטחונו הרב סולק בשלב מוקדם וכעת הוא מנסה לחזור לבמה בישראל.

אייל ברקובר
אייל ברקובר צילום מסך מערוץ 13

רומי גיאור- הדוגמנית בת ה22

הדוגמנית אליה נחשפנו בתכנית המציאות 2025 נולדה ברמת השרון ומאז הפכה לסלבס. היא הוכנסה לבית האח הגדול 2021 כשהיא מכוסה והופתעה לגלות לצידה את אייל ברקובר.

רומי גיאור
רומי גיאור צילום מסך מערוץ 13

 

 

מירי כהן- בת 50 אמא של אלין כהן

האמא של כוכבת הביוטי ואושיית הרשת "אלין כהן" היא גם בעלת חשיפה משל עצמה בתחום הקולינריה. היא נודעה כאמא צמודה ששותפה לקריירה של בתה וכעת החליטה שהגיעה העת להחשף בעצמה.מירי היא מאפרת במקצועה הנשואה ליורם עורך הדין. הם מתגוררים בחדרה והורים לארבעה ילדים.בערב הובילה עם בתה ועם שרת החינוך יפעת שאשא ביטון קמפיין כנגד אלימות ובריונות ברשת.

מירי כהן
מירי כהן צילום מסך מערוץ 13

תמיר ורדי- יוצא האח הגדול בן 46

תמיר ורדי הוא יוצא האח הגדול וגם יוצא מהארון. בעונה בה השתתף ב2012 והגיע לגמר הוא הסתיר את זהותו המינית. ורדי נחשב לאחד מחביבי הקהל.

תמיר ורדי
תמיר ורדי צילום מסך מערוץ 13

רועי לולו- מעצב שיער מתל אביב

 

מאיה בצלאל עסיס- בת 38 שמאלנית וצמחונית

מאיה התפרסמה כשדרנית רדיו ומגישת טלוויזיה. היא גדלה בבית מרובה נפשות בקריית גת והתחילה קריירה כפאנליסטית בתוכנית "טינופת" ו"מהדורת השבט" ונודעה גם כמלהקת מוצלחת במיוחד.

היא מגישה תכנית קבועה ברדיו לב המדינה והשתתפה בריאליטי היחידה וגם התחתנה עם רועי עסיס והיא אם לשניים.

מאיה בצלאל עסיס
מאיה בצלאל עסיס צילום מסך מערוץ 13

ציפי רומנו- היחצ"נית בת ה42

רומנו ידועה כאחת ממובילות קהילת הלה"טבים וכאשת יחסי ציבור מובילה. היא השתתפה בעונה השביעית של "מחוברים" וגם נפרדה ב2019  מבת זוגה רימה ממנה יש להן שני ילדים במשותף.היא חברה קרובה של הזמרת מאיה בוסקילה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila)

בית האח הגדול 2021

 

האח הגדול 2021
גיא זוארץ ולירון ויצמן בבית האח הגדול 2021 צילום מסך מערוץ 13