ישראל סלבס מציג בפניכם מבט הצצה מבפנים לכל החדרים והעיצוב בבית האח הגדול. גיא זוארץ ולירון ויצמן. לפניכם.

בית האח הגדול עוצב השראה מהסגנון הספרדי הצבעוני והנועז במרכזו עומד הבמאי האייקוני אלמודובר . תוך דגש על פונקציונליות, כשמציג פתרונות מותאמים לכל חלל וחלל, לצד אסתטיקה, חווית משתמש מתקדמת ועוד.

שימוש במוצרי אלוני בבית האח הגדול (צילום: ליאור גרונדמן)

בחירה במוצר אינה מבוססת על פן אסתטי או פונקציונאלי בלבד.

ישנם מנגנונים שמיועדים לחסכון במים וברזים שמיוצרים במיוחד לשימוש של מספר רב של אנשים, יכולה לעלות דרישה לאריח בגוון מסוים אבל אם האריח הזה מיועד לשפת הבריכה או לחלל הרחצה, עליו להיות אריח אנטי סליפ, נגד החלקה.

ישנו מכלול רחב של פרמטרים לבחירה נכונה ומותאמת של מוצר. בית האח כולל את כל חללי הבית השונים ומאוד קל להציג בכל אחד מהם את הפתרונות המותאמים לכל חלל וחלל. מעבר לכך, אפשר לומר שהניצוץ האלמודוברי הפך את הפרויקט למורכב – צבעוניות לא שגרתית, צורניות מאוד מסוימת, בחירה במוצרים ייחודיים.

שימוש במוצרי אלוני בבית האח הגדול (צילום: ליאור גרונדמן)

 במרכז מקורות ההשראה לעיצוב חללי בית האח עומד הבמאי האייקוני הספרדי אלמודובר, הידוע בגישתו הדרמטית, האקסטרווגנטית, ובשימוש שלו בצבעוניות עזה בסרטיו.

עיצוב בית האח הגדול  על בסיס השראות ספרדיות בא לידי ביטוי בצבעוניות עזה דומיננטית מאוד המאפיינת את הבית, זהו מפגש בין סגנון עכשווי לדרמה אלגנטית.

מוצרי אלוני המשולבים בחללי הבית השונים מותאמים לקונספט העיצובי ובמקביל ממחישים צרכנות נבונה. זהו תמהיל מוצרים החושף פונקציונאליות גבוהה, בדגש על מנגנונים ועיצוב מוצר, שמבטיחים חוויית משתמש מתקדמת, לצד מראה אסתטי, מוקפד מאוד ועדכני.

שימוש במוצרי אלוני בבית האח הגדול (צילום: ליאור גרונדמן)

בחירות המוצרים הנועזות יוצרות את המראה הדרמטי:
הספסל בפינת העישון בגוון כחול עמוק, ריצוף קונטרסטי המבליט קווים גאומטריים בכניסה לבית, ברזים המשלבים מפגשים מרהיבים בין שחור פחם ומטאל, קירות מחופים אריחים צבעוניים היוצרים יחדיו כתמי צבע משמעותיים ונוכחים בחלל, אריחי שברון המציעים צורניות דומיננטית המוסיפה עניין רב נוסף לחלל המעוצב  ועוד.