דתי און ליין.www.dationline.co.il זהו שמו של פורטל חדשות בידור ופנאי חדש שהושק עבור המגזר הדתי לאומי בישראל. כל הפרטים בכתבה.

תכירו את דתי און ליין-www.dationline.co.il

האתר החדש מקבוצת עט תקשורת מציע מגוון תכנים לאנשי הציונות הדתית הסרוגים. בין היתר מדור אקטואליה וחדשות המתמקד במתרחש במגזר הדתי לאומי. המדובר גם מסקר את ההתרחשויות הפוליטיות במגזר.

מדור נוסף בשם ברנז'ה עוסק בסיקור "מאחורי הקלעים" של הסלבס של המגזר הדתי לאומי. בין היתר תוכלו לקבל עדכונים על הזוגיות החדשה של מלך זילברשלג ואלונה סער. מינויים במגזר הדתי. פרטים מעניינים על בנט שקד וסמוטריץ וכמובן מידע חם על הסלבס של המגזר.

בין הסלבס של המגזר ניתן למנות את:אראל סגל, שאול יהלום, יותם זימרי, חגי סגל, עפרה לקס, שלמה פיטורקובסקי, מנחם הורוביץ, ענהאל שמואלי בנוסף תוכלו למצוא מידע ועדכונים על העיתונאים הבולטים עמית סגל, רועי שרון, עמיחי אתאלי, עקיבא נוביק ועוד.

מדורים נוספים באתר הם מדור הלייף סטייל, מדור צרכנות חדש. וכמו כן מדור תרבות ופנאי. ובו עדכונים נקיים על סדרות, מוסיקה וכמובן ספרים. מדור תיירות מורחב. כיאה למגזר שנוהג לבלות ברחבי הארץ והעולם ודורש אוכל כשר.

מדור דעות וגולת הכותרת "מדור סלבס דתיים". במדור תוכלו ליצור קשר עם כל הסלבס הדתיים עם קישורים ישירים לעמודי האינסטגרם, הפייסבוק והטוויטר של כל הסלבס הדתיים.

אודות המגזר הדתי לאומי- הסרוגים

המגזר הדתי לאומי הינו כינוי לקבוצה גדולה של כעשרה אחוז מהחברה הישראלית. המדובר באנשי הציונות הדתית הנוהגים בשיטת תורה ועבודה.

שומרי מצוות. הציבור הדתי לאומי הינו שומר מצוות ומכונה לעיתים "הכיפות הסרוגות" שכן הבנים במגזר חושבים כיפות סרוגות.  המגזר מתחלק לציבור התורני המכונה החרד"לים ולציבור הליברלי המכונה ה"לייטים".

הערים הבולטות בהם מתגורר המגזר הדתי הינם:פתח תקווה, רעננה, מודיעין, גבעת שמואל, ירושלים ונתניה.

בין הזמרים האהובים על המגזר ניתן לפנות:ישי ריבו, יונתן רזאל, חנן בן ארי ואברהם פריד. מרבית אנשי המגזר מזוהים עם הימים ומצביעים בעבר ובהווה למפלגות:המפד"ל, האיחוד הלאומי, הבית היהודי, תקומה, ימינה והציונות הדתית.

לכניסה לאתר דתי און ליין לחצו כאן

כתובת האתר הינה:http://www.dationline.co.il/

דתי און ליין
לוגו האתר דתי און ליין