איך משיגים חזה מושלם? פשוט מאוד: מתייעצים עם בעלי מקצוע שזו המומחיות שלהם ומבינים מראש מה היתרונות של ניתוח הגדלת או הקטנת חזה. בכל מקרה, הכי חשוב לבצע את הבדיקות המקדימות באופן יסודי ולתאם ציפיות

ד"ר שגית משולם – כל הדרכים ליצירת חזה מושלם!

ד"ר שגית משולם היא מנתחת פלסטית שההתמחות שלה היא בסוגים שונים של ניתוחי חזה. בזכות ההתמחות של ד"ר שגית משולם, נשים בטווח רחב של גילאים יכולות להגיע אליה על מנת לקבל תשובות לשאלות נפוצות. מלבד מידע אמין שמבוסס על ידע מקצועי ועל שנים רבות של ניסיון, ד"ר שגית משולם גם חוסכת לנשים רבות את הזמן ואת המאמץ.

היתרונות של שינוי מראה החזה

התייעצות עם מומחים כמו ד"ר שגית משולם היא חלק חשוב באופן שבו מבצעים את השינוי הקוסמטי הרצוי. בעידן שבו שינוי קוסמטי מן הסוג הזה נועד גם על מנת להשיג תועלת אסתטית אבל גם על מנת לתרום לתחושת הדימוי, הביטחון העצמי והתדמית, יש משמעות רבה לאופן שבו בוחרים אותו. מצד שני, היכרות עם סוגים שונים של ניתוחי חזה היא קצת פחות טריוויאלית מכפי שנהוג לחשוב. בפועל, הפתרון הוא לראות תמונות של ניתוחי הגדלת חזה לפני אחרי או לבקש לעבור סימולציות של הליכים קוסמטיים רלוונטיים.

אפשרויות לשינוי מראה החזה

אפשר להזכיר על קצה המזלג כמה אופציות בולטות עבור יצירת חזה מושלם. האפשרות הראשונה והשכיחה ביותר היא כמובן ניתוח הגדלת חזה, שמבוצע כיום עבור נשים בטווח רחב של גילאים ומוכיח את עצמו גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. לשם השוואה, בניתוח הרמת חזה מתמקדים בחזה הקיים ולא מגדילים אותו – בעוד ניתוח הקטנת חזה כבר נחשב לבעל מאפיינים שונים.

מה משפיע על המחיר של ניתוחי חזה?

שיקול אחר ולא פחות חשוב נוגע בנושא של הגדלת חזה מחיר ועלויות נלוות. אמנם המחיר הוא לא השיקול היחידי ומבנה הגוף קובע בצורה הרבה יותר משמעותית האם כדאי לעבור הרמת חזה או הקטנת חזה, אבל אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלו. אז כדי לדעת כמה עולה הגדלת חזה, מתייעצים עם מומחים ומבררים גם את העלויות הישירות וגם את העלויות העקיפות.

מתי הכי נכון לפגוש מנתחת פלסטית?

פגישה קצרה עם מנתחת פלסטית עוזרת לרכז את השאלות ולקבל תשובות מסודרות. המטרה של הפגישה לא חייבת להיות תיאום מוקדם של ניתוח להגדלת חזה ולעיתים מבצעים אותה רק כדי לקבל מידע כללי, אך בכל מקרה לא כדאי לוותר עליה. במהלך פגישה כזו, נשים יכולות לעבור את כל הבדיקות המתאימות כדי לוודא שהניתוח רלוונטי עבורן. בהמשך, כל מה שיישאר זה לתאם ציפיות מול ד"ר שגית משולם ולנצל את המפגש איתה כדי לראות תמונות של ניתוחים שהיא כבר ביצעה.

בקרו באתר: ד"ר שגית משולם ניתוח הגדלת חזה

 

שגית משולם
דר שגית משולם אילוסטרציה. צילום: pixabay