הדרך הכי טובה לעבור הליך רפואי מתאים של עיצוב הפנים היא להתייעץ עם בעלי מקצוע. בנוסף, חשוב להכיר את האפשרויות שעל הפרק ולהתאים אותן לצרכים של קהל היעד – בין אם מדובר על גברים או נשים בטווח רחב של גילאים.

ד"ר ליאורה הולנדר – עיצוב הפנים עם מנתחת פלסטית מומחית

 

פעולות לעיצוב הפנים הן כבר מזמן לא פריבילגיה של בעלי הון בלבד. נכון שבעבר היה צריך לגייס משאבים כספיים גדולים מאוד על מנת לבצע עיצוב פנים או פיסול פנים.

אך כיום גברים ונשים בטווח רחב של גילאים נהנים מזמינות גבוהה של שלל פרוצדורות רפואיות רלוונטיות בעלויות מפתיעות. יתרה על כך, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע ולהתאים כל סוג של התערבות רפואית מן הסוג הזה לצרכים של קהל היעד.

איך בוחרים כיצד לעצב את הפנים?

עיצוב פנים מתחיל בהתייעצות עם בעלי מקצוע. המטרה של התייעצות כללית עם בעלי מקצוע היא ללמוד בצורה מבוססת על התחום, להכיר את ההבדלים בין הפרוצדורות הרפואיות ולברר לגבי המשמעות הכספית.

כמו כן, התייעצות עם בעלי מקצוע בשלבים הראשונים שבהם משווים בין סוגים שונים של תהליכים לעיצוב הפנים היא דרך מעולה לברר לגבי פרטי ההחלמה, זמן ההתאוששות וכן הלאה.

בשלב השני, נכנסים אל עובי הקורה ובודקים את ההיתכנות של כל תהליך. בין היתר, זה למשל השלב שבו שמים את הדגש על ההבדל בין פיסול פנים לבין עיצוב סנטר.

בנוסף, בשלב הזה ניתן לבקש לראות תמונות של מתיחת פנים שבוצעו על ידי אותם בעלי מקצוע ובמידת הצורך לשאול על מתיחת צוואר או אזורים רגישים אחרים.

החשיבות של עיצוב פנים עם מי שמתמחה בכך

החדשות הטובות הן שניתן מלכתחילה לפנות אל בעלי מקצוע שמכירים את התחום ומתמחים בו. במקום להמשיך להתלבט בין רופאים שאין להם התמחות ספציפית בעיצוב פנים אלא רק בתהליכי קוסמטיקה כלליים, קיימת אפשרות של פניה אל מנתחת פלסטית מומחית. ספציפית בתחום הזה, בולט למשל השירות של ד"ר ליאורה הולנדר והערך המוסף שטמון בו.

משתלם לפנות למנתחת פלסטית מומחית

ד"ר ליאורה הולנדר היא מנתחת פלסטית מומחית שמשמשת בתור דוגמא מעולה לכך שמשתלם לפנות לבעלי מקצוע. אם פונים אל בעלי מקצוע שההתמחות הספציפית שלהם היא עיצוב פנים, אפשר לרכז את כל השלבים תחת קורת גג אחת. מטבע הדברים, יש גם סיכוי גבוה יותר לתוצאות שיתאימו לציפיות של הלקוח.

בסופו של דבר, תהליכים שונים של עיצוב הפנים מיועדים להשיג תועלת קוסמטית – אך יש להם השפעה דרמטית על איכות החיים, על הדימוי ועל תחושת הביטחון העצמי. אם רוצים לעבור תהליכים כאלה ולסיים אותם בצורה טובה עם תוצאות מעולות, בעלי מקצוע כגון ד"ר ליאורה הולנדר הם המקום הנכון להתחיל בו את התהליך.

בקרו באתר: ד"ר ליאורה הולנדר מנתחת פלסטית

 

ליאורה הולנדר
דר ליאורה הולנדר אילוסטרציה. קרדיט PIXABAY