הזמרת והשחקנית דפנה ארמוני השתתפה בדיון של הועדה לקידום מעמד האישה בנושא: פגיעה בנשים עצמאיות נוכח הסגר והמגבלות הכלכליות ואמרה:"אין לי יכולת להתפרנס – אעשה הסבת מקצוע ואתחיל לעבוד מהבית דרך הזום".

דפנה ארמוני:"אין לי דרך להתפרנס בגלל שאני אומנית ואני מבקשת לייצר קרן שתעודד יזמות לנשים".

המפורסמים גם מגיעים לפת לחם. הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי קיימה הבוקר (ב') דיון בנושא: פגיעה בנשים עצמאיות נוכח הסגר והמגבלות הכלכליות. הזמרת והשחקנית דפנה ארמוני עלתה לשיחת זום בועדה ואמרה: "במקצוע שלי אנחנו כבר יושבים המון זמן בלי יכולת עבודה. בכל התקופה בקושי הצלחתי להופיע פעמיים. אין לי דרך להתפרנס בגלל שאני אומנית ואני מבקשת לייצר קרן שתעודד יזמות לנשים ואני אעשה הסבת מקצוע ואני אתחיל לעבוד מהבית דרך הזום".

דפנה ארמוני
דפנה ארמוני בועדה. צילום וידאו דוברות הכנסת

יו"ר הוועדה ח"כ עודד פורר אמר כי בתוך משבר הקורונה יש את סיר הלחץ הכלכלי שבעקבותיו מי שהוצאו הכי הרבה לחל"ת היו נשים כאשר הנשים העצמאיות נפגעו פי כמה וכמה. "ביקשנו נתונים ממשרדי האוצר, העבודה והרווחה שירות התעסוקה והנתונים שביקשנו פשוט לא הגיעו וזה מעיד על התייחסות הממשלה לאירוע הזה".

ח"כ מירב מיכאלי: כבר חודשיים אני מנהלת מאבק ורשות המיסים ענו תשובות לא רלוונטיות – זאת פשוט הזיה שאחרי שהפניתי את תשומת לב רשות המיסים לתקלה הם מתווכחים איתי כמה נשים סובלות מזה. היו"ר פורר זעם על רשות המיסים ואמר" "נשים יולדות גם כשהן עצמאיות וגם כשהן שכירות וזה דבר ייחודי רק למדינת ישראל". ח"כ מיכאלי: "אולי יעשו שם סוויצ' ברשות המיסים. הסירוב לעשות התאמות ושהם אשכרה 'דופקים' נשים בצורה אקטיבית שעושות משרת הורות בחינם – רשות המיסים הולכת נגד נשים בצורה בלתי נסבלת".

הועדה למעמד האשה
הועדה למעמד האשה.צילום : יניב נדב/דוברות הכנסת

דפנה ערמוני בחיים הטובים של לפני תחילת הקורונה עם הילדים

 

View this post on Instagram

 

"חיימשלי" ו: "חיימשלי" אתם החיים שלי! מזל טוב כפול לכם תאומים נפלאים שלי אלה ועדן. תודה שבחרתם להיוולד לי היום לפני 27 שנים. וואוו??!! ריגשתם בלתת לי זר פרחים באמירה ש "יום הולדת, זה היום בו אני ילדתי אתכם.. ושתודה שסחבתי אתכם 9 חודשים בבטן"! התרגשתם לשמוע שרק שהייתם בני יומיים, זכיתי לראות אתכם לראשונה.. ושזה היה החלק הכי קשה בהריון, כי אז, באותם ימים, לא היו פלאפונים ומכיוון שילדתי בניתוח קיסרי, כולם ראו אתכם בפגיה ובירכו אותי על תינוקות קסומים.. ורק אני עוד לא ראיתי אתכם! מאז, 27 שנה השקיתי וטיפחתי את העצים שלי, והיום, אני קוטפת את הפירות הבשלים והטעימים שאתם. תודה על הזכות לגדל אתכם- ולא סתם קיבלתי בן ובת בבת אחת ביום האהבה! I?U

A post shared by דפנה ארמוני (@dafnarmoni) on