דני קושמרו מגיש החדשות ואולפן שישי. הוכנס לבידוד ע"י חדשות קשת. לאחר שבמטוס בו חזר מאיחוד האמירויות התגלו חולי קורונה.מחדשות קשת נמסר:"משרד הבריאות שינה את החלטתו".

דני קושמרו מצטרף לרשימת הסלבס שחלו או נכנסו לבידוד בעקבות הקורונה. בנוסף. חדשות קשת הודיעו כי התקבלה הערב הודעה ממשרד הבריאות. לפיה נתגלו חולים חדשים במטוס. שממנו חזר לפני יותר משבוע מאיחוד האמירויות.  ולכן הוטלה עליו, יחד עם כל נוסעי המטוס, חובת כניסה  לבידוד.

יצויין כי ההחלטה הראשונה הייתה כי הוא אינו צריך כניסה לבידוד. והוא המשיך לעבוד כרגיל אך אמש (א') כאמור הוא קיבל הודעה על השינוי בהחלטת משרד הבריאות. ומייד עם קבלת הודעת משרד הבריאות נכנס קושמרו לבידוד. הטיסה שעליה מדובר היא טיסתו של המגיש לאיחוד האמירויות. לפחות 3 חולים התגלו בטיסה.חדשות סלבס מאחלים בידוד קל והחלמה מהירה.

מי אתה דני קושמרו

קושמרו בן ה52 הוא אחד הפרצופים המעניינים על המסך.

העיתונאי העובד גם ככתב בעיתון האופנועים מוטו ומכור לאופנועים כבדים נמצא בזוגיות בפעם השנייה עם אנג'ליקה ויש לו שני בנים מאשתו הראשונה מעצבת הפנים, מיכל סביון. לצד האופנועים ושידורי החדשות ניתן לצפות בקושמרו גם במשחקי הכדורגל של הפועל באר שבע קבוצתו האהובה השייכת לעיר הולדתו.

 

דני קושמרו חוגג שנתיים להחלמתו מתאונת האופנוע הקשה באיטליה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dany Cushmaro (@danycushmaro)

 

 

הכתבה שיצאה בעקבות הטיסה המדוברת בה נכחו חולי הקורונה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dany Cushmaro (@danycushmaro)

דני קושמרו
דני קושמרו צילום מסך מאולפן שישי