דנית לבנת, בוגרת חתונה ממבט ראשון,  מנצלת את חמש עשרה דקות התהילה ומתחילה מיזם שידוכים בין קהל העוקבים הפרטים שלה באינסטגרם. על המיזם ועל דייטים בתקופה הקורונה המטורפת היא מספר לד"ר להבית אקרמן בזמן סדרת טיפולי יופי. 

דנית לבנת בטיפול פנים
מימין דר להבית אקרמן ודנית לבנת צילום: אסף לוי

דנית ליבנת, משתתפת הראליטי 'חתונה ממבט ראשון', הגיחה ביום ראשון ה 19.7) לקליניקה של ד"ר להבית אקרמן בהרצליה פיתוח, לסדרת טיפולי יופי .כשהתיישבה דנית בכס המטופלת, שיתפה את ד"ר אקרמן  שהיא ממנפת  את כוחה ברשתות החברתיות והתחילה מיזם שידוכים בין קהל העוקבים הפרטי שלה באינסטגרם!!!!. עוד גילתה לה שחיכתה לטיפול פנים הרבה מאוד זמן, לנוכח תקופת הקורונה בה  היא מסתובבת על הפנים עם מסכה ושגרת הטיפוח נדחקת קצת.

אולם לצד כל זה, המשבר לא עוצר אותה מעבודה קשה, והוסיפה: "כעת אני עובדת במתכונת 'קפסולה', ומגיעה לסירוגין למשרד עורכי הדין בו היא עובדת, עם קבוצה קטנה של אנשים, ובשאר הימים  אני עובדת מהבית". עוד סיפרה דנית ללהבית כי אחרי חשיפה מטורפת והד תקשורתי לאחר סיום התוכנית, היא חוזרת לחיות את חייה ואט אט יוצאת לדייטים מקוריים בקונספט קצת אחר ובאווירה שונה לנוכח סגירת המסעדות.

לקראת סיום, ד"ר אקרמן פינקה אותה בשקית מוצרי טיפוח מסדרת המוצרים של ד"ר להבת אקרמן  והשתיים קבעו ביקור נוסף לעוד חודש בתקווה שיתאפשר לנוכח ההנחיות הקורונה.

דנית לבנת
מימין דר להבית אקרמן ודנית לבנת צילום: אסף לוי