דנית גרינברג עשתה לראשונה פוני במסגרת קמפיין לדנון תכשיטים וחושפת לראשונה את חופשת הירח דבש מייד לאחר החתונה על הדרך מתייחסת גם לסערת הרשת "נוכל הטינדר" סיימון לבייב ומה הקשר בן הזמר האמריקאי ג'ון מאייר לברק חקמט?  

הצילומים של דנית גרינברג למותג דנון תכשיטים נערכו בלונדון מניסטור בתל אביב. באווירת שנות השבעים. בעיצוב ובהשראת "סטודיו 54". המפורסם אשר משך אליו את מיטב הסלבריטאים והאומנים של אותה תקופה. במסגרת הקמפיין שמציג מסיבה נוצצת חושפת דנית למעלה מ – 30 פריטים טרנדיים לעונה הקרובה.

גרינברג, חשפה על הסט פרטים ראשונים על תוכניות ירח הדבש שלה עם ברק. מייד בתום החתונה עם ברק חקמט שתיערך ב- 4.2022 בבית השמחות בתל-אביב. בקרוב ל 300 אורחים. יטוסו לירח דבש בארה"ב למשך כשלושה שבועות. נקודת ההתחלה היא שיקגו להופעה של המוזיקאי האהוב עליהם ביותר ג'ון מאייר.

גרינברג סיפרה שלפני כחודש ברק חגג יום הולדת 33 ולאחר מאמצים רבים הצליחה דנית לרכוש  לו במתנה את הגיטרה של המוזיקאי מאייר – והתוכנית היא להגיע עם הגיטרה למופע בשיקגו ולבקש חתימה עליה.

הזוג יטוס משקגו למייאמי, ניו יורק וייקנחו במקסיקו.

כמו כן התייחסה גרינברג לסערת הרשת בנושא  "נוכל הטינדר" – סימון לבייב ששלח לה מכתב תביעה, לדבריה: "אני ממש לא מפחדת מהתביעה אשמח להמשיך ולהילחם שלא ימשיך לעבוד על נשים נוספות….."

בנתיים, במקביל להכנות החתונה, מתכננת גרינברג גם השקה נוצצת לליין התכשיטים החדש שעיצבה בשיתוך תכשיטי דנון, ומייד לאחר מכן תטוס למסיבת רווקות עם חברות טובות.

דנית גרינברג דנון תכשיטים
מימין-אדיר פישר מנהל שיווק,דנית גרינברג גל דנון מנכלית. צילום אסף לב

 

דנית גרינברג דנון תכשיטים
דנית לראשונה בלוק פוני. צילום אדיר פישר

 

דנית גרינברג דנון תכשיטים
דנית גרינברג לדנון. צילום אסף לב