דניס ריצ'רדס אמורה לככב בסרטי דוקוס חדשים ומלהיבים עם משפחתה

דניס ריצ'רדסהשחקנית המוערכת הידועה בתפקידיה בסרטים כמו "דברים פרועים," חוזרת לטלוויזיה הריאליטי עם סרטי דוקוס משלה, "דניס ריצ'רדס והפרא דברים" הודיע ​​על ידי ה! ב-10 ביוני.

דניס ריצ'רדס

המיזם החדש הזה מסמן דניסחזרה לזירת הריאליטי לאחר 16 שנים מאז התוכנית האחרונה שלה, "דניס ריצ'רדס: זה מסובך," שתיעדה את חייה במהלך גירושיה מבעלה לשעבר צ'רלי שין.

בסדרה החדשה הזו, מצלמות יתעמקו בנבכי חייה של ריצ'רדס לצד בעלה אהרון פיפרס וילדיה. ריצ'רדס חולק בנות לולה18 ו סמי20, עם צ'רליואחרי הפיצול שלהם, היא אימצה בת, אלואיזב 2011.

דניס ריצ'רדס

מביעה את התרגשותה מהפרויקט, דניסהמשמש גם כמפיק בפועל, ציין:

"אני ומשפחתי נרגשים לחזור הביתה ה! סמי ולולה היו רק בני 3 ו-4 כששיתפנו לראשונה את הסיפור שלנו ועכשיו הגענו למעגל. זו השותפות המושלמת לסדרה של המשפחה שלנו שכן החיים שלנו מלאים בכיף, אהבה ובלתי צפוי, ואנחנו לא יכולים לחכות שהקהל ישתף אותנו בהרפתקה הזו”.

דניס ריצ'רדס

רייצ'ל סמית'EVP, תוכן ללא כתבים, סגנון חיים וסרט דוקומנטרי ב-NBCUniversal Entertainment, התייחסו גם הם להכרזה ואמרו, "דניס ריצ'רדס הוא כוח תרבות פופ ואינו זר למשוך את תשומת הלב של הציבור.

עם חזרתה ל ה!, אנחנו מצפים ל דניס ובני משפחתה חולקים את עולמם הכאוטי להפליא עם הקהל שלנו, אשר יעריך את כנותם ואמינותם כמונו".

דניס ריצ'רדס

ריצ'רדסהתוכנית האחרונה בטלוויזיה בריאליטי הייתה רק לפני ארבע שנים כשהיא הופיעה בעונות 9 ו-10 של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

עם זאת, היא עזבה את הזיכיון בספטמבר 2020 בעקבות עלילה סביב רומן לכאורה עם עקרת בית לשעבר ברנדי גלנוויל, איזה דניס הוכחש בתוקף.

דניס ריצ'רדס

משקפת את עזיבתה מ RHOBH במהלך הופעה ב"האמיתי"בשנת 2022, ריצ'רדס שיתף, "הייתי מעריץ של התוכנית והיה לי כיף גדול לעשות את העונה הראשונה שלי. ברור שהעונה השנייה שלי הייתה מאוד מאתגרת. הלכתי עם זה הלוך ושוב ובסופו של יום, החלטתי שהגיע הזמן שאמשיך הלאה ולהתמקד בפרויקטים אחרים שיש לי. אני שמח שעשיתי את זה בכל זאת."

דניס ריצ'רדס

בזמן שהיא הופיעה קמיע בעונה 13 של RHOBH, דניס כעת חזרה במלואה לנוף הריאליטי עם סרטי הדוקוס החדשים שלה, כשהיא מבטיחה לצופים מבט מבפנים אל חייה התוססים והדינמיים.