דניס והדר מחתונה ממבט ראשון חגגו שנה להיכרות ולנישואים בסוויטה הנשיאותית של מלון ספא רומנטי בנתניה.

 

השניים סוגרים שנה ממבט ראשון. דניס רוסקוב פגש לראשונה את הדר ברייר לפני שנה בדיוק מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון", אחרי המון מכשולים הם  שרדו שנה בשביל לחגוג את המאורע במלון ספא.

דניס רוסקוב והדר מחתונה ממבט ראשון. צילום פרטי באדיבות מרום תקשורת

הזוג שנפגשו מתחת לחופה ואמרו I DO ! החליטו שכדי לחגוג את המאורע הם לוקחים פסק זמן במלון הכי רומנטי והזוגי שיש – מלון הספא העירוני DAVID TOWER בנתניה.לשימור הזוגיות התפנק השניים בטיפול זוגי, כמובן, בספא מרגיע וישנו כמו מלכים בסוויטה הנשיאותית!

חתונה ממבט ראשון היא תכנית ריאליטי ישראלית, במסגרתה נפגשים שני אנשים זרים לחלוטין בפעם הראשונה בחייהם מתחת לחופה לאחר שצוות מקצועי עורך התאמות ביניהם על בסיס אופי נתונים ומראה. את התכנית מגיש  עידו רוזנבלום בעלה של יונית לוי שמגיש גם את מונית הכסף ובית הספר למוסיקה.

כוכבי העונה השלישית של חתונה ממבט ראשון
בעונה השלישית של התכנית המשמשת ניסוי חברתי השתתפו בין היתר:דובי עמירה, אריק חביב, נעם קציר, רוני לוי,ניר פור, הגר משה, אמיר זהבי, דנית ליבנת, מאור פינקלשטיין ומור לרמן וכמובן דניס רוסקוב והדר ברייר. מעבר לברייר ורוסקוב שרדו עד כה ניר פור והגר משה, רופאה במקצועה ודוקטור למדעי המוח, רופאה בעוד מאור פינקלשטיין ומור לרמן נפרדו עוד לפני סיום התכנית עצמה.

הדר ברייר היא מורה לבלט וביולוגית שכבשה את לב הצופים במהלך השידורים של התכנית בעקבות החתונה עם מהנדס התוכנה רוסקוב וחוסר הביטחון שהפגינה מול המסך השניים עברו ירח דבש בניס וקשיים רבים אך בסיומם הצליחו להתעלות על מערכת יחסים המשודרת מול כל המדינה ולקיים יחסי זוגיות פוטוגנים ברחבי הארץ כולל בילויי סלב במלונות ספא כגון זה דלעיל.

הדר ברייר דניס והדר מחתונה ממבט ראשון. צילום פרטי באדיבות מרום תקשורת
דניס רוסקוב והדר ברייר מחתונה ממבט ראשון. צילום פרטי באדיבות מרום תקשורת
דניס רוסקוב והדר ברייר מחתונה ממבט ראשון. צילום פרטי באדיבות מרום תקשורת

הזוג הספיקו השנה גם לחגוג קמפיין ראשון וכתבה מפרגנת בתכנית של גיא פינס דניס והדר לאחר שנבחרו לדגמן יולו עם עוגיות אחרי שהדר הספיק גם לדגמן לצידה של מארינה מקסימיליאן צפו בכתבה בתכנית של גיא פינס.