סדרת הדוקו ריאליטי "דנה קמה" מתמקדת בחייה של הזמרת ואייקון התרבות דנה אינטרנשיונל. דנה משחקת תפקיד מרכזי בעולם התרבות הישראלי כבר למעלה מ-30 שנים, היא ללא ספק אחת הנשים המרשימות והמסקרנות ביותר במדינת ישראל, והיא ידועה בין היתר כמלכה של קהילת הלהט"ב בארץ. הסדרה החדשה בבימויו של אילן עבודי מבטיחה לכם חוויית צפייה ייחודית, מרגשת ומלהיבה, ואתם צפויים לרכבת הרים סוערת בשל הנוכחות הנפלאה של דנה והאישיות הייחודית שלה.

סדרת הדוקו ריאליטי החדשה עוסקת בדיווה הבינלאומית הראשונה של מדינת ישראל ואתם חייבים לצפות בסדרה כדי להכיר צדדים נוספים באישיות המסקרנת של כוכבת הפופ המפורסמת שזוכה לתהילה ולשבחים בארץ וברחבי העולם. הסדרה החדשה תכניס אתכם אל תוך חייה ותוכלו לגלות פרטים חדשים שלבטח לא הכרתם על אייקון התרבות.

דנה חושפת את חייה בפעם הראשונה

אין ישראלי שלא מכיר או שמע על דנה אינטרנשיונל, אך למרות הפרסום הרב שהיא זוכה לו בארץ ובעולם, דנה הקפידה במשך השנים לשמור בקנאות על חייה האישיים, ולמעשה רובנו לא באמת מכירים אותה. דנה הצליחה לשמור על פרטיותה הרחק מעין הציבור, כולל ממעריציה הרבים, אך בסדרת הדוקו החדשה "דנה קמה", היא חושפת פרטים על חייה באופן חסר תקדים.

בסדרה החדשה דנה משתפת אותנו בחייה הפרטיים, כולל רגעים אינטימיים עם אימא שלה, אחיה וכמובן עם החברות הקרובות ביותר לליבה. במהלך הסדרה אנחנו יכולים להתרשם גם ממערכת היחסים המיוחדת שיש לדנה עם המנהל האישי הצמוד שלה, הלא הוא שי כרם.

למעשה, הסדרה עוסקת לא מעט במערכת היחסים של דנה ושי כרם, אך יש שלל דמויות נוספות המופיעות בסדרת הדוקו החדשה, למשל אחותה לימור, שגם היא הפכה לדיווה ידועה ואהובה, דרור (הנקרא גם דרורה ודרורית) שהוא החבר הטוב ביותר של דנה, ועוד אנשים הלוקחים חלק פעיל בחייה של דנה, כולם אנשים מיוחדים ויוצאי דופן שכדאי להכיר. אגב, לדנה ולחבריה המיוחדים יש שפה משלהם עם הומור ייחודי מסוגו.

הדיווה הכי גדולה בישראל

בסדרת הדוקו ריאליטי "דנה קמה" מתמקדים בחייה של הדיווה הכי גדולה שיש בישראל, הסדרה עוקבת בין היתר אחד דנה שיוצאת לכבוש את הבמות המרכזיות בעולם, לאחר תקופת הקורונה. במהלך הסדרה תוכלו לגלות צדדים חדשים שלא הכרתם בחייה, זו סדרה קצבית, מרגשת ומהנה, ודנה נחשפת בה ללא כל איפור, בלי מסיכות מיותרות וברגעים הכי אינטימיים בחייה.

כבר בפרק הראשון ניתן להבין כי דנה אינטרנשיונל היא אייקון העומד בפני עצמו, ולמעשה בפרק הפתיחה יוצרי הסדרה מנסים לאתר אותה מאחר שאין להם מושג איפה היא נמצאת. אם חשבתם כי מדובר בטריק או במניפולציה של היוצרים, בפועל דנה באמת נעלמה להם והם מגייסים את הדמויות החשובות ביותר בחייה למשלחת חיפוש אחר הדיווה המפורסמת.

בתקופת התפרצות נגיף הקורונה, דנה אינטרנשיונל נעלמה מהבמות ומיעטה להתראיין לכלי התקשורת, אך לאחרונה היא חוזרת לקדמת הבמה, והקאמבק שלה מתועד בסדרת הדוקו החדשה. נכון, כולם יודעים מי זאת דנה אינטרנשיונל, אך בפועל כולנו מכירים את הדמות ופחות את האדם מאחורי האייקון התרבותי.

בין אם אתם אוהבים את דנה ובין אם לא, מומלץ לצפות בסדרת הדוקו החדשה "דנה קמה", וחשוב לזכור כי דנה הקדימה את זמנה בכמה עשורים טובים, כאשר המילה טרנסג'נדרית עדיין לא הייתה הנפוצה כמו היום, בטח שלא במדינה שמרנית יחסית הממוקמת בלב המזרח התיכון. דנה זכתה באירוויזיון בשנת 1998, היא הייתה הטרנסג'נדרית הראשונה שהשתתפה וגם זכתה בתחרות, כמובן עם השיר "דיווה", ובכך היא הביאה לישראל את הזכייה השלישית בתחרות היוקרתית.

קרדיט לתמונה: pixabay