דן תורן נוסטלגי. השחקן והמוזיקאי דן תורןחגג יום הולדת שישים במפגש מרגש עם עירית פרנק השחקנית ששיחקה לצידו בסרט "בחינת בגרות"  בשנות ה -80.


דן תורן חוגג 60 במפגש נוסטלגי דוחה קורונה.

הסלבס של שנות השמונים. לכבוד יום הולדתו ה- 60 של השחקן והמוזיקאי דן תורן. זוכה פרס אקו"ם התקיים מפגש פסגה מרגש בינו לבין השחקנית ששיחקה לצידו בסרט "בחינת בגרות"  בשנות ה -80. מנכ"לית תיאטרון הסמטה עירית פרנק. השניים התקשו לשמור על "ריחוק חברתי" כנדרש כפי שעיניכם רואות.

תורן בן ה60 מציין מספר נאה של 37 שנות פעילות כזמר, שחקן ומנחה ישראלי. בין היתר כיכב בסרטי הבורקס "תלווה לי את אשתך", ו "אחד משלנו".שימש כגיטריסט בלהקת בלאגן, לצד דנה ברגר ויובל מסנר. הוצאי מספר אלבומים וגם כתב שירים לזמרים רבים ובהם ברי סחרוב ולהקת היי פייב. בעשור האחרון הוא הספיק גם הקים להקה תחת השם 'לואי מרשל' ולהוציא לאור אוסף כפול אליו צורף סרט ביוגרפי קצר על "חייו המוזיקליים של דן תורן".

אורנה מבחינת בגרות
עירית פרנק מנהלת תיאטרון הסמטה כבר ציינה 61 שנים ושיחקה במספר סרטים וביניהם "החיים על פי אגפא של אסי דיין" כבר בשנת 1983 היא כיכבה לצידו של תורן לוהקה בתפקיד הראשי בסרט "בחינת בגרות", בתפקיד אורנה, צעירה ותלמידת תיכון שניהלה רומן עם תורן ונכנסה ממנו להיריון.

 

דן תורן
עירית פרנק ודן תורן – קרדיט יחצ

נועם קליינשטיין בהופעה בתיאטרון הסמטה

 

View this post on Instagram

 

תודה לכל המתוייגים פה שאני הכי אוהבת בעולם ששרו וניגנו איתי בשישי בצהריים בתיאטרון הסמטה ותודה לכל מי שבא לשמוע אתם מתוייגים בליבי

A post shared by נועם (@noamkleinstein) on