כוכבי חתונה ממבט ראשון בניהם הזוגות הטריים: הגר וניר, דניס והדר, כוכב הישרדות הזמר רגב הוד ורעייתו, נטע אלחימסטר, השף טום אביב, אירה דולפין, מייקל לואיס ועוד, הגיעו להשקת ליין המשקפים של  דיויד בקהאם, אשר שלח סרטון ברכה וד"ש לאזרחי ישראל.   

משקפי שמש של דיוויד בקהאם
כוכבי חתונה ממבט ראשון בהשקת משקפי שמש של דיוויד בקהאם לאירוקה צילום גיל חיון

רשת  אירוקה, המייבאת לארץ את מותג המשקפיים של  דיויד בקהאם, קבלו  בסופשבוע האחרון, בהפתעה סרטון אישי של  בקהאם אשר הוא מברך את אזרחי ישראל, לרגל השקה בינלאומית של  קולקציית המשקפיים שבעיצובו.

במסגרת הסרטון אמר בקהאם  לתושבי ישראל: "אני מקווה שאתם ומשפחותיכם מרגישים טוב  בתקופה מאתגרת זו, על כן, רציתי לשלוח לתושבי ישראל הודעה קצרה ולומר לכם תודה על כל התמיכה במותג "DBeyewear". על אף שנאלצתם לשים את תכניותיכם על "הולד" אני מאחל לנו לחזור לזמנים נורמליים כמה שיותר מהר. בינתיים תישארו בטוחים וחזקים. אני מצפה לשמוע על ההשקה, אני בטוח שהיא תהיה מדהימה. תודה על תמיכתכם, היא חשובה לי מאוד, נתראה בקרוב".

מי שפגשה פנים מול פנים  את דיויד בקהאם   זו הישראלית  נטע אלחימסטר, הפרזנטורית של רשת אירוקה, אשר טסה עם בכירי אירוקה לפני הקורונה ( ינואר) למילאנו להשתתף באירוע ההשקה הבינלאומי ולהצטלם  לקמפיין שיעלה השבוע הקרוב בארץ, בהשקעה של 1 מיליון ₪.

כוכבות חתונה ממבט ראשון דובי הדר מור והגר
כוכבות חתונה ממבט ראשון דובי הדר מור והגר צילום גיל חיון

אירוע השקה חגיגי מצומצם, בהתאם לחוקי הקורנה, שנערך  בפנטהאוז מפואר בגינדי תל-אביב, במסגרתו נחשפו לראשונה קולקציית  משקפי 2020 של דיוויד בקהאם, שם גם נחשף הקמפיין המשותף.  הגיעו למדוד: השף טום אביב, הגיעו כזוג טרי כוכבי חתונה ממבט ראשון : הגר וניר, דניס והדר, כמו כן הגיעו:   מאור פינקלשטיין ובת

זוגתו החדשה נטע דורון, דנית לבנת, דובי ואריק.  היישר מאי ההישרדות הזמר רגב הוד  ורעייתו הלן הוד,    מייקל לואיס, אירה דולפין, ועוד.

רגב הוד בהקשה של אירוקה
רגב והלן הוד עם הבת אמה צילום גיל חיון