דידי הררי, ג'ובאני רוסו ורודלנה רודינה נפגשו על מסלול הדוגמנות. זו לא התחלה של בדיחה אלא תיאור של חלק מהסלבס שנבחרו ע"י רשת גלי כפרזנטורים.הררי אמר:"צריך להבין מה חשוב ומה לא ולחיות את הרגע".

 

כזאת חבורה של סלבס מזמן לא התקבצה על אותו המסלול.דידי הררי, ג’ובאני רוסו, רוסלנה רודינה, שיר אלמליח , ענת הראל, בן זיני, שגיא ברייטנר ועדי ביטי התאגדו יחד כדי לדגמן במסלול של סלבס ולשמש כפריזנטורים רשת גלי!

בסופ”ש האחרון נפגשה כל הנבחרת על סט הצילומים לקמפיין רשת גלי לאביב קיץ 2019. הסלבס הישראלים מגיעים מקשת רחבה ושל עולם הזוהר והמפגש לא היה משעמם. בן זיני  הגיע עם ג’קט ג’ינס עליו מצויר פרוטרט שלו וכיתוב: your mine (אתה שלי) וסיפר שזהו ג’קט המזל שלו! וקיבל אותו מאהובתו טיילור מלכוב ביום שיצא מהאח הגדול וגם היא מסתובבת עם ג’קט תואם עם פרוטרט שלה והכיתוב : Im yours (אני שלך).

מי שעוד מתכננת הופעות והוציאה שיר חדש היא עדי ביטי, הצעירה שבנבחרת, שבימים אלו הוציאה שיר חדש “הם אומרים לי” ובמקביל עסוקה בצילומים לקמפיין רשת גלי , באודישנים במשחק, הנחיה והופעות.

דידי הררי סיפר כי הוא נהנה להיות פריזנטור ואצלו זה סוג של גאווה ללבוש ולנעול מותגים ישראלים :"כל דבר שהישראלים נוגעים בו הם מעולים! מצוינים!".

דידי הררי
דידי הררי בצילומים לקמפיין רשת גלי. צילום. אסף לב

הררי סיפר על ההתמודדות של אשתו מירית הררי עם מחלת הסרטן:“לאחרונה ההסתכלות שלי על החיים התחדדה. כשאתה חי לצד אישה חזקה עם גישה כל כך מיוחדת לחיים זה תמיד משפיע עליך ועל הדרך שבה אתה מסתכל על החיים. צריך להבין מה חשוב ומה לא ולחיות את הרגע. היום אני מנקה הרבה דברים מיותרים שגוזלים ממני אנרגיה ולא תורמים לי כלום.”

ג'ובאני רוסו:מאיה מכריחה אותי לשים חולצה

שחקן מכבי חיפה לשעבר, הקרואטי ג’ובאני רוסו הפך לסלב ישראלית וכבר השתתף בשלוש תכניות ריאליטי : גולסטאר, זוג מנצח והישרדות אבל סיפר כי הישרדות זה הדבר האמתי.  “חזרתי מהישרדות, 18 ק”ג פחות וחודש שלם הסתגרתי, הייתי חייב להתנקות מכל מה שעברתי. הייתי חייב שקט. נסעתי חודש לקרואטיה. לקח לי זמן להתאושש.” סיפר רוסו.

לשאלה איך מאיה רוסו “שיחררה” אותו לכל כך הרבה זמן על חוף ים מוקף בבחורות עם ביקיני הוא הוסיף בחיוך: “התנאי שלה היה “רק עם חולצה”! ועמדתי בזה!”  עוד הוסיף גובאני ואמר ” מאיה אשתי היא האישה היפה בעולם. אחריה – רוסלנה רודינה!”

הדוגמנית רוסלנה רודינה אשתו לשעבר של אייל גולן בדיוק הייתה בעיצומם של  הצילומים לסרט נסיך מצריים סיפרה על התכנון לטוס לברצלונה בענייני עבודה ומיהרה לאסוף את בנה יאן (4.5) משיעור שחיה.

שיר אלמליח משיקה מותג משלה

שיר אלמליח עדכנה על סדרת טלוויזיה שהיא כותבת ועל השקה מתוכננת של מותג בגדי ים ומותג הלבשה תחתונה וסיפרה על היחסים עם בן הזוג, מייקל:"אומנם הצהרתי בעבר שאני לא רוצה להתחתן בשנית אבל אמרתי גם שאם יהיה לי בן זוג שלא התחתן מעולם והוא ירצה לעשות חתונה אז אזרום עם זה ואני שמחה שמצאתי את מייקל הוא גבר החלומות.”

גם המאמנת ויוצאת הישרדות ענת הראל נחתה בסט הצילומים לאחר אימון בוקר ועדכנה כי בנה  מתחיל בימים אלו קורס מדריכי קרב מגע בוינגייטוכי היא מפנטזת על חופשה במלדיביים.

רוסלנה רודינה ועדי ביטי
מימין לשמאל רוסלנה רודינה, דן איתמר ועדי ביטי. צילום. אסף לב
שיר אלמליח
שיר אלמליח. צילום.אסף לב
ענת הראל וגובאני רוסו
ענת הראל וגובאני רוסו. צילום. אסף לב

 

דידי הררי וחברים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by דידי הררי (@didiharari) on