דוד דביר נערך במרפאת אסתטיקה לגמר של הישרדות v.i.p. בפרק ששודר אתמול זכו ירדן ג'רבי ועידן חביב בצמידי הוטו ושרשרת החסינות וישראל אוגלבו, אסי בוזגלו או אלינה לוי צפויים לצפות בגמר מספסל המושבעים לצידו של דוד דביר.

השורד דוד דביר כבר הוכיח לעם ישראל שגם אחרי גיל 70 אפשר לשמור על גוף וכושר שלא היו מביישים גם אנשים שצעירים בכמה עשורים. עם זאת, אף פעם לא מזיק להיעזר במומחים עבור שיפורים קוסמטיים. רגע לפני הגמר הגדול של הישרדות v.i.p שיערך ב- 13 בספטמבר, הגיע דביר למרפאת האסתטיקה של אלונה שכטר בת"א, שם פגש את מנהלת המרפאה שרית שכטר ורופאה מומחית לרפואה פלסטית ועבר טיפול יסודי למיצוק עור הצוואר באמצעות חומצה היאלרונית המסייע לשיפור מרקם העור והעלמת קמטוטים ונזקי זמן.

דוד דביר הרקדן שהפך לשופט הופיע השבוע בפרק איחוד מיוחד של המודחים הראשונים מהישרדות במסגרת מריחת הפרקים של הפקת התכנית. דביר שהינו אחד מהרקדנים והמורים למחול הבולטים בישראל הפך לסלב לאחר שנבחר לשפוט  בתוכנית המציאות "נולד לרקוד" בערוץ 2, וומשם המשיך לתכנית הריקוד 'רק רוצים לרקוד'. דביר נודע כשופט קפדן ורציני במיוחד וכך גם הגיע לאי של הישרדות.

גם באי הוא לא חסך את שבטו מהמתמודדים כולל עימות קולני ופוגעני עם הדוגמנית אלה איילון. הוא התחבר באי לעידן חביב, ירדן ג'רבי ואלינה לוי לאחר שעבר לשבט שלהם אבל לא לפני שהפגעין יכולות מרשימות למי שעבר את גיל ה70 בכל המשימות כולל אלו הגופניות אות להקפדה שלו על תזונה וכושר כולל אימונים קבועים לאחר שיצא לאחרונה לפנסיה. יחד עם רעייתו דליה דביר מקפיד דוד לשמור על הגוף והנפש וגם לבצע סדרות של טיפול יופי. הערותיו למנחה גיא זוארץ ולרגב הוד על הצורך בבוטוקוס במהלך התכנית הפכו למעין קאלט.

כאמור ביום ראשון הקרוב יחול הגמר של תכנית הריאליטי המוצלחת כאשר עדיין לא ברור מי מבין החמישייה שהגיעה לגמר יזכה לשבת בין ארבעת הפיינליסטים. זכייתו של עידן חביב בשרשרת החסינות ושל ירדן ג'רבי בצמיד הוטו מגדילים את הסיכויים של שניהם להגיע לסוף כאשר שני המתמודדים הנוספים יהיו ישראל אוגלבו, אסי בוזגלו או אלינה לוי שחזרה למשחק לאחר שהודחה.

דוד דביר
דוד דביר בטיפול מיצוק ושיפור מרקם עור הצוואר במרפאת אלונה שכטר בתל אביב, צלם אייל אלוני
דוד דביר
משמאל- דר שימל, דוד דביר ושרית שכטר במרפאת האסתטיקה של אלונה שכטר בתל אביב, צלם אייל אלוני (2)

 

מתמודדי הישרדות
הישרדות v.i.p . צילום מסך מערוץ 13