דוגמניות ישראליות במגוון שעדיין לא ראיתם. חמשת הטאלנטיות משי קליינשטיין, לוסי האריש, נרקיס, גל גברעם והגר נבחרו להוביל את קמפיין החג של מנגו ישראל, שצולם  בסימן של התחלות חדשות.קבלו את כל הפרטים על הצוות החדש שעולה על המסלול.

דוגמניות ישראליות מכל מגוון תחומי הזוהר

בחברת מנגו החליטו להתחיל מחדש לקראת השנה החדשה ולקבץ חמש דוגמניות מכל קצוות תחומי הזוהר בישראל. אז קבלו את כל הפרטים על הדוגמניות הישראליות החדשות:מנחת הטלוויזיה, לוסי אהריש, הזמרת נרקיס, הזמרת והבת של משי קליינשטיין, כוכבת הריאליטי והדוגמנית גל גברעם ובוגרת חתונמי הגר.

 

גל גברעם דורכת על העיתונים

גל גברעם בת ה20 היא אושיית רשת, כוכבת ריאליטי ודוגמנית הנמצאת בזוגיות עם תום חיימוב אותו הכירה בבית האח הגדול (האקס שלה הוא השף טום אביב). היא נולדה בנתניה. החלה את דרכה כסלב לאחר שניצחה בתוכנית המציאות "הבנים והבנות" בערוץ הילדים והנחתה את התוכנית "אונליין" בערוץ עם חברותיה לאינסטגרם  קים אור אזולאי וטיילור מלכוב.

לאחרונה כיכבה גם בערוצי החדשות לאחר שבמסגרת פרשיית שי אביטל היא השתתפה בדיון בכנסת של הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי ואמרה :"אני 'פספוסה' בת 20 עם אינסטגרם, שהצליחה להעמיד כל כך הרבה על הרגליים".

 

גל גברעם
גל גברעם צילום נטלי וורבה
גל גברעם
גל גברעם צילום נטלי וורבה

תום חיימוב וגל מתחזקים זוגיות פוטוגנית

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GG (@gal_gvaram)


נרקיס הדוגמנית המזמרת

הזמרת המפורסמת שחנכה לאחרונה שמעוות על זוגיות מפתיעה עם הדוגמן שון בלאיש. היא בת 40. גרושה ואם לשניים. שעברה מספר מהפכים מבחינת היחס ליהדות. וכיום היא חזרה להופיע בפני קהל מעורב.היא גם השתתפה החודש כשופטת אורחת בתכנית הכוכב הבא.

נרקיס
נרקיס צילום נטלי וורבה

 

לוסי אהריש העיתונאית האמיצה

לוסי אהריש בת ה39 היא עיתונאית ערבייה ישראלית שמקדמת דו קיום. וגם זכתה להדליק משואה ביום העצמאות. היא נשואה לשחקן והזמר היהודי צחי הלוי והשניים הורים לבן.

לוסי האריש
לוסי האריש צילום נטלי וורבה
לוסי האריש
לוסי האריש צילום נטלי וורבה

משי קליינשטיין. השחקנית והמדובבת של רמי וריטה

משי קלינשטיין היא בתם הבכורה של הזמרים ריטה ורמי קלינשטיין שהתגרשו לפני שנים. היא גם ארוסתו של מתן מצפי שהציע לה נישואים לאחרונה. היא מתחזקת קריירה עצמאית כשחקנית בתיאטרון בית ליסין וגם עבודה כמדובבת.

משי קליינשטיין
משי קליינשטיין צילום נטלי וורבה
משי קליינשטיין
מדגמנת. משי קליינשטיין צילום נטלי וורבה
משי קליינשטיין
בדרך למסלול הדוגמנות קליינשטיין צילום נטלי וורבה

הבת של ריטה ורמי מתחתנת

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meshi Kleinstein (@meshi_k)

 

הגר משה הרופאה מחתונמי

הגר משה היא רופאה במקצועה שהשתתפה בעונה השלישית של חתונה ממבט ראשון. היא המשיכה לאירוסין עם בן זוגה ניר וגם להריון.

הגר משה
הגר משה צילום נטלי וורבה