דואה ליפה מביעה תמיכה במאבק של המשפחות הפלסטיניות בשייח ג'ראח. נטלי פורטמן הצטרפה ובישראל תקפו.אופירה אסייג: "תתעסקי בקריירה המפורקת שלך! ישראלית את לא".

התקפה מהוליווד של דואה ליפה ונטלי פורטמן נגד ישראל

אם לא מספיקים הפרעות והטילים בישראל עכשיו תוקפים אותנו גם בעולם. הזמרת והדוגמנית הבינלאומית דואה ליפה, הביעה תמיכה במאבק של הפלסטינים בשייח ג'ראח נגד פינוי המשפחות הערביות.

ליפה העלתה סטורי עם ההאשטג SAVE SHEIKH JARAH# בו מופיעה ירושלים לצד דגל פלסטין. ייתכן כי המדובר בחלק מהרומן החדש של ליפה עם אנואר חדיד אחיהם של הדוגמניות הלבנוניות ג'יגי' ובלה חדיד. בעבר כבר פרסמה הזמרת הבריטית פוסט אנטישמי של חיילי צה"ל תוקפים ילדים פלסטינים כביכול ופוסט אלים נגד חיילי צה"ל.

 

נטלי פורטמן משתפת את דיוויס

הפתעה נוספת לרעה נרשמה מכיוונה של השחקנית נטלי פורטמן שנולדה בעיר הבירה ירושלים. פורטמן שיתפה פוסט של השחקנית ויולה דיוויס שמציג את הפורעים כקורבנות הכיבוש.

בישראל תוקפים חזרה.

הסלבס בישראל לא נותרו אדישים ומנחת הטלוויזיה  אופירה אסייג תקפה חזרה את פורטמן:"תתעסקי בקריירה המפורקת שלך. ישראלית את לא. בואי לישראל, תרגישי מקרוב את הבומים ואת הבכי של הילדים חוצפנית".

מי שהפתיעה בתגובה חריפה היה גם אקי אבני ששיתף פעולה בעבר עם פורטמן. אבני כתב:" בשם מה השנאה.את מי את רוצה להרשים? למה בכל פוסט שלך את מספרת לנו שאת אוהבת את ישראל שאת בעצם ממש ממש ממש לא! בכל הזדמנות שיש לך לקפוץ על המדינה ״האהובה״ שלך את עושה זאת באהבה! תמיד בראש וראשונת האמנים הבין לאומיים שמתנפלים על ישראל.

דואה ליפה
דואה ליפה צילום מסך מדף האינסטגרם של ליפה

דואה ליפה נגד ישראל

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

הפוסט המלא של אקי אבני שתוקף בחזרה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aki Avni (@aki_avni)