לא כולם משוכנעים בכך בריטני קרטרייט ו ג'קס טיילור נפרדו. עבור חלק מהמעריצים, התזמון נראה נוח מדי. התוכנית החדשה שלהם, The Valley, תעלה לראשונה ב-19 במרץ, והמעריצים משוכנעים שכל העניין הזה הוא רק תוכנית לעורר רייטינג.

בריטני פרסמה את החדשות על הפרידה שלהם במהלך פרק בפודקאסט המשותף שלה עם ג'קס, When Reality Hits. אלוף חוקי Vanderpump גילה שהם חיים בנפרד. כששיתפנו את הסיפור, חבורה מהקוראים שלנו צלצלו עם מחשבותיהם על הפרידה. הם לא קונים את זה, וזה אומר את זה בקלות.

מעריצי בראבו חושבים שיש משהו דגי בפרידה של ג'קס ובריטני

זה לא כאילו הפרידה של ג'קס ובריטני היא לגמרי מחוץ לשדה השמאלי. זוגות ריאליטי לא מחזיקים מעמד. עם זאת, סביר להניח שהייתה פחות ביקורת על הפרידה הזו אם היא לא הייתה מתרחשת בדיוק במקביל לתוכנית החדשה.

כך או כך, לא לקח הרבה זמן אחרי שבריטני שיתפה את ההכרזה שלה עד שהספקנים התחילו לשקול ולהטיל ספק. אחד הקוראים שלנו אפילו השווה אותו ל"ספר המשחקים של קייל ריצ'רדס" מתוך עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

אחר הוסיף, "אני בטוח ב-100% שהם לקחו דף מה-VPR "סקנדובל" שדי הציל את התוכנית שלהם. בבקשה אל תתמכר לשטויות האלה…"

בפודקאסט, בריטני אמרה שהם לוקחים דברים יום אחד בכל פעם. עדיפות מספר אחת היא הקטן שלהם. מעבר לזה, היא אמרה שהיא לא יודעת מה צופן העתיד.

ובעוד שבריטני אמרה שהיא עברה לגור בבית אחר, ג'קס טוענת כעת שהיא חזרה בדיוק למקום שבו התחילה. תחת קורת גג כמוהו. אנחנו נפקח עין על כל המצב הזה.

אתה יכול לצפות בג'קס ובריטני ב-The Valley כאשר הוא יוצג בבכורה בבראבו, 19 במרץ בשעה 8/7c.

ספר לנו – האם החדשות על ג'קס ובריטני הפתיעו אותך? האם אתה חושב שהם יכולים לזייף את הפרידה שלהם לדירוגים?