כוכבת הריאליטי והבישול ג'קי אזולאי עברה שבוע לא קל עם השקה של התכנית החדשה והפלה, הפסקת הריון בתחילת החודש החמישי.

חדשות סלבס מאחלים לה רק בריאות.

אמש התקיימה השקת העונה השניה של התוכנית "אצל ג'קי" במתחם הקולינרי BUFFET בקניון אושילנד בכפר סבא. אזולאי ובעלה ישראל שכיכבו באירוע נאלצו להתמודד גם עם שאלות לא קלות לאחר שעדכנו ברשתות החברתיות על ההריון החמישי ומסתבר שהחדשות לא ממש קלות והשניים הודיעו כי ג'קי עברה הפלה בתחילתה חודש החמישי של ההריון הנוכחי.

ג'קי אזולאי
ג'קי אזולאי ובעלה ישראל _ צילום שירן כהן שי

לאחר שבעונה הקודמת הכניסה אותנו ג'קי למטבח ולחייה האמיתיים, תוך כדי שאירחה את משפחתה וחבריה, בעונה זו היא "יורדת לעם" ופוגשת את מנהלי קהילות האוכל החזקות ביותר ברשת ולבשל איתם.

ג'קי אזולאי מארחת

בכל פרק אזולאי שזכתה בעבר בתכנית הריאליטי מאסטר שף הרבה לפני תקופת ונסה אבידן תארח מנהל/ת קבוצה/ קהילה של אוכל במדיה החברתית כדי לשמוע, להכין, להדגים וגם ללמוד מהם מה המתכונים הפופולאריים ביותר ברשתות, מה השאלות הנפוצות ביותר שאנשים שואלים ואיך מרכיבים ארוחות שמתאימות לדרישות של בני המשפחה בעידן בו בכל ארוחה משפחתית יש לפחות אדם אחד ששומר כשרות לצד מישהו שאלרגי לבוטנים, אחר שרגיש לגלוטן ועוד. התוכנית תשודר בימי שישי בשעה 18:00, בערוץ האוכל אפיק 28 ב-yes וערוץ 38 ב-HOT

ג'קי והאחיות

התמנגלו, נהנו מבופה עשיר ובר קוקטיילים והציצו ראשונים לחלקים מתוך התוכנית – ג'קי, אחיותיה ואמאישראל הבעל והילדים, החברות לספורט ולחיים – ליקי רוזנברג ושביט ויזל, המאסטר שף יהודה עמר ומנהלי הקהילות המובילות בארץ בינהם – איתי הראל – מנהל קהילת רעבים ברעבך המונה מעל ל 100K עוקבים ותומר (תומס) פיטוסי מנהל את העמוד תומס מבשל באהבה עם קהילה המונה מעל ל 200K עוקבים, גנית גהן מנהלת קהילת מתכונים לשבת המונה כ 49K עוקבים, חגית אלקבץ מנהלת קהילת – משדרים מתכון עם חגית אלקבץ המונה מעל ל 39K ואפרת סיאצ'י מנהלת קהילת מתכונים ב- 10 דקות המונה מעל ל 120K עוקבים.

ג'קי אזולאי
ג'קי אזולאי, האחיות והאמא עם מנהלי הקהילות_ צילום שירן כהן שי
ג'קי אזולאי
ג'קי אזולאי – צילום שירן כהן שי (2) (Small)
שביט ויזל, ג'קי אזולאי, ליקי רוזנברג _ צילום שירן כהן שי

אצל ג קי

 

View this post on Instagram

 

״אצל ג’קי״ עונה חדשה בערוץ האוכל … שישי הקרוב … @israel_food_channel @buffet_the_great_deli צילמה: @shiran872

A post shared by גקי אזולאי (@jekiazulay) on