ג'נל אוונס עושה קאמבק של "אמא מתבגרת" חמש שנים לאחר שפוטרה

ג'נל אוונס מבימת חזרה מפוארת למסך הקטן, מה שגורם לנוכחותה להרגיש בעונה השנייה של אמא מתבגרת: הפרק הבא.

ג'נל אוונס

לבושה בחליפת מכנסיים שזופה שיקית, בת ה-32 מופיעה באופן בולט בתצוגה המקדימה, ומבשרת את הקאמבק ה"אמא-אומנטלי" שלה לסדרת הדוקו האהובה.

ג'נל אוונס

"אני חושב שזה יהיה טוב להתחיל מחדש," ג'נל מתבטא בקליפ, מסמן פרק חדש בחייה האישיים והמקצועיים כאחד.

בהודעה שפרסמה לאחרונה MTV, נחשף כי ג'נל אוונסשפוטרה בעבר מהזיכיון לפני חמש שנים בשל מערכת היחסים שלה עם בעלה המנוכר כעת דיוויד איסוןלא יחזור כחבר שחקנים במשרה מלאה בעונה הקרובה של אמא מתבגרת. במקום זאת, אוונס אמורה לעשות "הופעה מיוחדת" בעונה 2, תוך התמקדות בשלב הראשוני של הפרידה שלה. איסון ויציאה למאמצים חדשים "משנים חיים".

דיוויד איסון

עדכון זה מופיע רק שבוע לאחר מכן ג'נל הזינו את השמועות על שובה אמא מתבגרת במהלך מפגש מחודש עם חבר צוות, בריאנה דג'סוס, בפלורידה. נלכדו בתמונה, השניים נראו מטיילים יחד בלבוש רגוע, תוך הפקה מתמשכת של סדרת הריאליטי המתמשכת.

של ג'נל הפיצול האחרון מ דיוויד איסון, 35, לא רק סימנה אבן דרך אישית משמעותית אלא גם סללה את הדרך לחזרתה לאור הזרקורים של "אמא מתבגרת". אוונס הודח מסדרת MTV ב-2019 לאחר שפעולותיו השנויות במחלוקת של איסון, שכללו ירי אנוש בכלב המשפחה, הובילו לפיטוריו שלו בשנה הקודמת בשל שורה של ציוצים פוגעניים.

ג'נל אוונס

במרץ, אוונס פנתה ל-TikTok כדי להודיע ​​על פרידתה המשפטית מ-Eason, איתה היא חולקת את בתה בת ה-7, אנסלי. ההכרזה התחברה באופן יצירתי ללהיט "Applause" של ליידי גאגא, המדגיש את הרגע. "אפשר לקבל קצת הערכה? הגשתי בקשה להפרדה", שיתפה אוונס בפוסט, וליווה אותו בכיתוב, "פרק חדש נפתח 🔒✨", המציע התחלה חדשה ועלול להקניט את תפקידה הקרוב ב-"Teen Mom: The Next פרק".

ג'נל אוונס

ג'נל, אם לשלושה, שפכה אור על הצעדים הפרוצדורליים של פרידתה בפוסט המשך שפורסם לאחרונה. אוונס, שיש לה את בנה בן ה-14 ג'ייס עם האקס אנדרו לואיס, ובנה קייזר בן ה-9 עם ארוסה לשעבר ניית'ן גריפית', הסבירה שתושבותה בצפון קרוליינה השפיעה על החלטתה להגיש בקשה לפרידה לפני גירושים רשמיים. על פי חוקי המדינה, זוגות חייבים להיות מופרדים באופן חוקי למשך שנה ולשמור על שתי כתובות נפרדות לפני שהם יכולים לפתוח בהליכי גירושין. הדרישה החוקית הזו קבעה את הבמה עבור אוונס כשהיא מנווטת את הפרק החדש הזה בחייה.

דיוויד איסון

ג'נל עשה הופעת סולו בלתי נשכחת על אמא מתבגרת: הפרק הבא במהלך עונת הבכורה שלה בשנת 2022. סדרה חדשה זו מיזגה את "Teen Mom OG" ו-"Teen Mom 2" לתוכנית אחת. הקמיע שלה התרחש במסיבה שערכה חברתה, בריאנה דז'סוס, בת 29.

ג'נל, דמות ותיקה ביקום MTV, הופיעה לראשונה ב-"16 & Pregnant" ב-2010 במהלך עונתה השנייה לפני שזכתה לתהילה עם הספין-אוף "TM2". בערך בזמן הקמיע שלה, דווח שהיא הוזמנה להצטרף שוב לזיכיון במשרה מלאה, אך בסופו של דבר דחתה את ההצעה.

ג'נל אוונס

לפי של ג'נל מנהלת, הצעתה של MTV להחזיר אותה לקבוצה הייתה קשורה לחוזה בלעדי שהיה מגביל אותה מלעסוק במיזמי קריירה אחרים. זה כלל תפקיד פוטנציאלי ב"סדרה דינמית חדשה" שבסופו של דבר לא נמשכה.

למרות שדרכיהם התפצלו במהלך השנים, של ג'נל כוכב שותף לשעבר, לאה מסר, הביעה את תמיכתה בחזרתו של אוונס לזכיינית בשיחה עם Page Six בשנה שעברה. "אני חושב שאני להוט לראות איפה היא נמצאת בחייה ומה שבסופו של דבר המנהלים יחליטו זה מה שהם מחליטים. אני מאחל לה את הטוב ביותר", העיר מסר, והראה גישה מלאת תקווה לאפשרות של שובו של אוונס.

ג'נל אוונס

בהרכב דינמי לעונה הקרובה, "אמא מתבגרת: הפרק הבא" לא רק יראה את שובו של ג'נל אבל גם מציגה מחדש את האלום מקנזי מקי לצוות השחקנים לעונתה השנייה. לצידם, האיתנות בריאנה דג'סוס, לאה מסר, קטלין לואל, ג'ייד קלין, צ'יין פלויד, אשלי ג'ונס, מאסי בוקאוט ואמבר פורטווד כולן אמורות לחזור ולהבטיח את המשך הנרטיבים העמוקים והאישיים שהסדרה מוכרת להם. ל.

סמן את היומנים שלך: אמא מתבגרת: הפרק הבא עונה 2 מתוכננת לשידור בכורה ביום שני, 30 במאי, בשעה 20:00 ET ב-MTV.