יש צרות במחוז אורנג', אבל ג'ניפר פדרנטי ו ריאן בויאג'יאן מציגים חזית מאוחדת. המאורסים הטריים עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' כוכבים לא יתנו לחקירה פדרלית קטנה לעכב את האושר שלהם. לפחות, זה המצב כרגע.

אם פספסת את זה, ESPN דיווחה כי ראיין היה מעורב בשערוריית הימורים וגניבה של 15 מיליון דולר. זה כרוך ב-Los Angeles Dodgers' Shohei Ohtani, מתורגמן, וכמות עצומה של חובות הימורים. זה מסובך, אז תתאמץ.

לפי האאוטלט. לשוהיי היה מתורגמן בשם איפי מיזוהרה. איפי התקשר עם יוצר הימורים לא חוקי ולפי הדיווחים העביר כסף מחשבון הבנק של שחקן הבייסבול כדי לשלם חובות הימורים לא חוקיים. לכאורה, ריאן היה המתווך שעבד עם חברת ההימורים שקיבלה את התשלומים.

מסמכי בית המשפט הסבירו כיצד נאמר למתורגמן כיצד הוא יכול לשלם את חובותיו באמצעות העברת כספים ל"שותף 1", AKA Ryan. משם, ריאן ושאר ה"מקורבים" היו מלבינים את הכסף דרך בתי קזינו שונים. הם היו מהמרים עם הכסף ואז מנסים לפדות את כל הזכייה.

המילה ברחוב היא שריאן עובד עם הרשויות וקיבל חסינות על עדותו. זה עשוי להסביר מדוע הוא וג'ניפר כל כך מגניבים, רגועים ואסופים באינסטגרם. הם לא מודאגים שהוא ייכנס לכלא.

ג'ניפר עומדת עם הגבר שלה

ראיין שיתף תמונה של בני הזוג יחד עם ציטוט של גרג קינקייד שאמר, "לא משנה כמה נופל עלינו, אנחנו ממשיכים לחרוש קדימה. זו הדרך היחידה לשמור על הכבישים פנויים".

ג'ניפר פרסמה מחדש את סיפור האינסטגרם והוסיפה, "יש לנו את זה ♥️".

כמובן, הדרמה המשפטית הזו לא הייתה יכולה להגיע בזמן גרוע יותר עבור בני הזוג. הם רק הודיעו על אירוסיהם לפני מספר שבועות לאחר שריאן כרע על ברך במהלך חופשה באיי בהאמה. באותה תקופה הם פנטזו על טקס קטן ואינטימי על החוף. כשריאן נקלע לחקירה פדרלית, הם כנראה יצטרכו להשהות את תוכניות החתונה שלהם.

ספר לנו – מה המחשבות שלך על הדרמה המשפטית שסביב ריאן? האם אתה חושב שזה יפגע בתוכניות החתונה שלהם?