ג'ניפר אניסטון מאוהבת. אחרי הניסיונות הלא מוצלחים עם טייט דונובן, בראד פיט וג'סטין ת'רו מצאה הכוכבת האמריקאית את לורד צ'סטרפילד והאהבה פורחת.

ג'ניפר אניסטון מאוהבת שוב

לג'ניפר אניסטון השחקנית האמריקאית בת ה51 שנבחרה לאשה היפה בעולם לא ממש הולך במערכות יחסים אבל סוף סוף צפויה הצלחה בגזרת ההתאהבות. אניסטון ניהלה מערכות יחסים עם השחקנים דניאל מקדונלד, טייט דונובן והתחתנה עם שחקן הקולנוע בראד פיט, שבגד בה עם שותפתו לסרט "מר וגברת סמית" אנג'לינה ג'ולי והתחתנה בפעם השנייה עם השחקן והבמאי ג'סטין ת'רו שגם ממנו התגרשה כנראה מצאה אהבה ללא תנאי.

בעמוד האינסטגרם היא הציגה את החבר החדש שלה, לורד צ'סטרפילד ששבה את ליבה והיא אימצה אותו מיידית.

היי! ברצוני להציג בפניכם את החבר החדש ביותר במשפחתנו… …. זה (לורד עייף מאוד) לורד צ'סטרפילד. הוא גנב לי את הלב מיד. תודה ענקית ל- @wagmorpets על העבודה המדהימה שאתה עושה. אסיר תודה שאתה דואג כל כך נהדר לחילוצים האלה ומוצא אותם בתיהם לנצח".

 

את הלורד אימצה אניסטון מwagmor ארגון ובית מלון וספא לכלבים המשמש את כוכבי הוליווד שנוהגים לאמץ את החברים על ארבע ובעיקר לפרסם תמונות משותפות בעמודי האינסטגרם. הפוסט של האימוץ עם הסרטון של הלורד זכה לאלפי צפיות ואניסטון לברכות מכל כוכבי הוליווד. ג'יליאן מור כתבה:"אלוהים אדירים" ואילו הטניסאית מריה שראפובה הוסיפה:"אהבה ממבט ראשון".

ג'ניפר אניסטון
ג'ניפר אניסטון מאוהבת. צילום מסך מעמוד האינסטגרם של ג'ניפר אניסטון

הלורד מתרגל לארמון החדש<

 

View this post on Instagram

 

?? Hi! I’d like to introduce to you the newest member of our ? family….this is (a very tired) Lord Chesterfield ❤️. He stole my heart immediately. A HUGE thank you to @wagmorpets for the incredible work you do. Grateful you take such great care of these rescues and find them their forever homes??

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

/h2>

אניסטון וחבר בוחרים

 

View this post on Instagram

 

EVERY VOTE COUNTS ??❤️

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on