היו הרבה פטפוטים מסביב של ג'נה ליונס חזרה לעקרות הבית האמיתיות של ניו יורק. אייקון האופנה הצטרף לסדרה בעונה 14 כחלק מהניסיון של בראבו לאתחל את הסדרה לאחר שנה בעייתית לפני כן.

הסדרה כללה את ג'נה, אליה הצטרפו החברים ברין ויטפילד, סאי דה סילבה, אובה חסן, ארין ליצ'י וג'סל טאאנק. כמו ערים אחרות של עקרות בית, הן רבו על דברים טריוויאליים שלא יכולנו לקבל מספיק מהם, כולל מגשי גבינות, מסעדות שלושה כוכבים ושכונות מבוססות בניו יורק.

הם גם נלחמו ללא הרף על חייהם האישיים. סליחה – התכוונתי שסאי רב עם הנשים האחרות על חייהן האישיים. כאילו, למה ג'נה לא במסיבת החג שלנו? עם מי ג'נה יוצאת? ומה ג'נה עושה לעבודה? ובכן, בנוסף לרזומה הארוך שלה, כולל J Crew ועכשיו Bravo, מעצמת האופנה לקחה על עצמה תפקיד חדש. בדוק את זה למטה.

לג'נה יש הופעה חדשה עם Coveteur!

לפי The Cut, ג'נה "עושה את הכניסה שלה לעולם ההוצאה לאור במותג הלייף סטייל והאופנה Coveteur". היא גם רשומה כעורכת הראשית של הפרסום (בגדול) באתר החברה.

למרות שזה יהיה תפקיד חדש עבור כוכבת הריאליטי, הניסיון שלה שנים בעבודה עבור J Crew וענף הריסים המלאכותיים שלה אמור להפוך את המעבר שלה ללא מאמץ.

בנוגע לראות את המשחק הזה בעונה הבאה של RHONY, המעריצים עדיין מחכים שבראבו יכריז מי יחזור לעונה 15. במהלך ראיון מוקדם יותר ב-The Tonight Show, ג'נה התחמקה מכמה שאלות לגבי עונה שנייה, ואמרה שהיא "באמת לא ידעה" אם היא תחזיק תפוח לפרק הבא.

גם הפטריארך של בראבו, אנדי כהן, דיבר על החזרה הפוטנציאלית שלה ואמר, "אני מקווה" שהיא תחזור. "אתה יודע, אני חושב שהחברה שלה קצת מתביישת במצלמה, אז זה אתגר, אבל אני באמת מקווה שהיא תחזור (תחזור)", אמר אנדי.

לעת עתה, נצטרך לחכות לראות מה יקרה בהמשך.

שידור עונות קודמות של RHONY ב-Peacock.

ספר לנו – מה אתה חושב על העבודה החדשה של ג'נה? האם אתה רוצה אותה על עקרות בית?