גל גדות Imagine

גל גדות מלאת תקווה בגרסה דיגיטלית ל-Imagine

אחרי שעוררה דיון סלולרי ארוך אצל הגולשים, מפרסם גל גדות , סרטון מלא תקווה על המצב וקוראת לכולנו לדמיין יחד עתיד טוב יותר, גדות בגרסה שלה לשיר Imagine בשיתוף מפורסמים מהעולם. ישראל סלבס חושבים שגם זו דרך להציל את העולם. צפו בסרטון המלא.

לפני יומיים פרסמה גדות תמונה מחדר הארונות שלה והרשת געשה, בעיקר לאור העובדה שגדות נתפסה שוב משתמשת במכשיר אייפון בזמן שהיא פרטנזורית של חברת “וואווי”. גדות שזאת לא הפעם הראשונה נופלת בטעות התעלמה מהטעות והמשיכה בשגרת פרסומים בעמוד האינסטגרם שלה.

.

גדות העלתה סרטון מלא תקווה על המצב בעולם. היא הצטרפה לגרסה הדיגיטלית בהשראת הסרטון של הבחור האיטלקי, ששר במרפסת ביתו את השיר  Imagine של ג’ון לנון ואליו הצטרפו כל השכנים. גדות צירפה לשיר שלה מפורמים רבים במראה ביתי המתאים לימי הקורונה.

גדות קוראת לגולשים אנחנו במצב הזה ביחד, אנחנו נעבור את זה ביחד! בואו נדמיין ביחד. צפו עד סוף הסרטון. מקסים!

הסרטון לא עבר בשקט ועורר רעש רב ברשת בעיקר ממפגן השירה של גל גדות וחבורת הסלבס ההוליוודיים ושרו שורה או שתיים מתוך השיר לתוך מצלמת הטלפון שלהם בהם נטלי פורטמן, ג’יימי דורנן, וויל פארל, קריסטן וויג וסיה. הביקורת נבעה מכך שהם בבתים המפוארים שלהם ובחרו לא להפוך את הסרטון לאמצעי גיוס כספים.

גל גדות Imagine
גל גדות, צילום מסך מתוך אינסטגרם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן