גל גדות הופכת מוונדר וומן לקלאופטרה. השחקנית הבינלאומית תגלם את דמותה של המלכה המצרית שהייתה המאהבת של יוליוס קיסר בסרט חדש של פאטי ג'נקינס שכתבה וביימה את וונדר וומן.

גל גדות קלאופטרה

גל גדות ממשיכה לכבוש פסגות בעולם הסרטים הבינלאומי. בעיצומה של תקופת הקורונה בה קורסים האולפנים בחרה הוונדר וומן הישראלית את היום הבינלאומי למען זכויות נשים על מנת להודיע כי תגלם את דמותה של המלכה המצרית קלאופטרה, המלכה המצרית המפורסמת ואהובתו של יוליוס קיסר ומי שהייתה האחרונה בשרשרת מלכי תלמי המצריים בסרט חדש.

גדות תהיה שותפה יחד עם בעלה ירון ורסנו בהפקת הסרט אותו תביים ותכתוב מי שכתבה וביימה את וונדר וומן.פטרישה ליאה "פאטי" ג'נקינס בת ה49 היא תסריטאית, במאית קולנוע וטלוויזיה אמריקאית.היא  כתבה וביימה גם את הסרט "מונסטר" שזכה בפרס אינדפנדנט ספיריט ונחשבת לחברה של גדות ולמי שנוצר ביניהן חיבור מצוין.

 

גל גדות כתבה בהתרגשות:"גאה לספר את סיפורה של קלאופטרה בפעם הראשונה דרך עיני נשים, מאחורי המצלמה וגם לפניה. ואנחנו שמחים במיוחד שהכרזנו על כך ביום הנערה הבינלאומי! אנו מקווים שנשים ונערות בכל רחבי העולם, השואפות לספר סיפורים לעולם לא יוותרו על חלומותיהן וישמיעו את קולם על ידי ועבור נשים אחרות".

 

גל גדות קלאופטרה
גל גדות קלאופטרה צילום מסך מדף האינסטגרם של גל גדות

 

View this post on Instagram

 

As you might have heard I teamed up with Patty jenkins and Leata Kalogridis to bring the story of Cleopatra, Queen of Egypt, to the big screen in a way she’s never been seen before. To tell her story for the first time through women's eyes, both behind and in front of the camera. And we are especially thrilled to be announcing this on International Day of the Girl! We hope women and girls all around the world, who aspire to tell stories will never give up on their dreams and will make their voices heard, by and for other women. #cleopatra #internationaldayofthegirl

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on