יום כיפור לא עצר את גל גדות, הוונדרוומן הפרטית שלנו, מחגיגות יום הנישאים שלה ושל בעלה ירון ורסנו. בעמוד האינסטגרם של גל גדות היא כותבת לו: "אתה האחד והיחיד שלי".

עמוד האינסטגרם של גל גדות gal gadot ידוע בפוסטים מותקים ומלאי השראה אבל ברכות יום הנישאים שלה ושל בעלה עולות על כולן.

גל גדות נישאה ב- 28.9.2008

לירון ורסנו לבן זוגה בשנתיים האחרונות. ירון  המבוגר מגדות בעשר שנים שינה את תחום עיסקו בתחום הנדל"ן והשקיע בהצלחתה של אישתו.

לשניים יש שתי בנות מאיה ואלמה.

המלצה למעריצים של גדות היא לעקוב גם אחרי עמוד האינסטגרם של ירון ורסנו המפרסם לא מעט חומרים ותמונות מעניינות של הוונדרוומן הפרטית שלו.

ורסנו היה הראשון לברך: "12 שנים עברו מאז היום הזה. החיים קצרים מדי כשאתה מאוהב. יום נישואים שמח אהובתי, לנצח הלב הפועם שלי". בצירוף תמונה מהיום המאושר.

 

View this post on Instagram

 

12 years have gone by since this day. Life is too short when you’re in love. Happy anniversary my love, forever my beating heart ♥️

A post shared by JaronVarsano (@jaronvarsano) on

 

הברכה של גדות לא איחרה לבוא והתפרסמה כמה שעות לאחר מכן במהלך יום כיפור: "יום נישואים שמח, אתה אחד שלי. היחיד שלי. הכל שלי .. 12 שנות נישואין מרגישות כמו טיול בפארק איתך. לעוד רבים שיבואו. אני שלך לנצח".

 

View this post on Instagram

 

Happy anniversary @jaronvarsano ?you’re my one. My only. My everything.. 12 years of marriage feels like a walk in the park with you. To many more to come. I’m yours forever ❤️????❤️

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

עמוד האינסטגרם של גדות מלא בפוסטים מרגשים ומחוות של גדות לאור המצב. המחווה המשמעותית ביותר היה בסרטון בשיתוף מפורסמי הוליווד שרים את השיר imagine כתקווה למשבר הקורונה שנחת על העולם במרץ האחרון

גל גדות אינסטגרם
צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של ירון ורסנו

לעמוד האינסטגרם של הסלבס עם כל העמודים הכי מעניינים לחץ כאן