גל גברעם אינסטגרם וקופסת ההפתעות: כוכבת הרשת ויוצאת האח הגדול גל גברעם (19) כובשת את האינסטגרם עם למעלה מחצי מיליון עוקבים, ממשיכה בזוגיות המתוקשרת עם תום חיימוב וגם נבחרה להשיק ולהרכיב את קופסת ההפתעות החדשה לאתר הסחר האלקטרוני   .COVERME

גל גברעם אינסטגרם – 537 א' עוקבים.

כיום הדוגמנית גל היא חיילת המשרתת שירות סדיר בצה"ל. כאמור גם בת זוגתו של עו"ד תום חיימוב. יוצא האח הגדול שהפך לבן זוגה וסיים במקום השלישי. לעומת גל עצמה למרות שהודחה שביעית נחשבת כיום לכוכבת רשת מצליחה בעלת K535 עוקבים  באינסטגרם.

זאת ועוד גברעם נכנסת לרשימת משפיעניות ומובילות דעה אשר השיקו ויצרו בעבר קופסת הפתעות בשיתוף האתר COVERME. עד כה האתר שיתף פעולה עם מלי לוי, רוני שינקמן ועוד.

קופסת ההפתעות של גל גברעם מכילה הרכב של מוצרים מעולמות הביוטי והלייף-סטייל. את כל המוצרים שבקופסה גל בחרה באופן אישי.

מדובר במותגים ובמוצרים איכותיים ומפנקים שגל משתמשת בהם ביום-יום וממליצה עליהם. בנוסף כל המוצרים הם בגודל מלא ושווי המוצרים יחד עומד על 1000 ש"ח.

COVERME  הוא בין האתרים הראשונים שהחל בישראל עם פעילות "קופסת ההפתעות". כמו כן מטרת הקופסה היא לפנק והפתיע את עצמך או להביא לחברה מתנה מפנקת.

קופסת ההפתעות של גל גברעם מיועדת לנשים ונערות ומכילה כ15 מוצרים מעולמות הביוטי והלייף סטייל. השווי שלהם הוא 1000 ונמכרת באתר ב249  בלבד.

בת כמה גל גברעם?

גל גברעם נולדה ב01.05.2001 בנתניה. הוריה התגרשו כשהייתה ילדה בגן והיא ואחיה התאום וגם שתי אחיות נותרו לגור עם האם. עם זאת היא פרצה עם הנחיית תכנית נוער לצד קיום אור אזולאי וטיילור מלכוב שנקראה "אונליין".

היא המשיכה לדוגמנות, חשבון אינסטגרם מוצלח וגם משחק בתכנית "אילת" אבל הפכה לכוכבת בזכות ההשתתפות באח הגדול והזוגיות עם עו"ד תום חיימוב שהחליף את האקס המיתולוגי. השף טום אביב.

גל גברעם לא מפסיקה להפתיע

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram)

גל גברעם אינטסגרם
גל גברעם צלם זהר שיטרית