גלית ואילנית עם מגי אזרזר. בראיון לגלית גוטמן ואילנית לוי מסכמת מגי אזרזר שנת נישואים לקותי סבג, מדברת על ההתקרבות לדת, הקמפיין לגרנייה שהפך אותה לירוקה והקשיים בקורונה:"אני שבעה חודשים בלי עבודה".גלית ואילנית, תכנית האירוח והלייף סטייל המצליחה של צמד הדוגמניות והמנחות גלית גוטמן ואילנית לוי אירחה ביום שישי את השחקנית מגי אזרזר לראיון מרתק על מה שעבר עליה בשנה האחרונה מאז נישואיה לקותי סבג ובעקבות הקורונה.

אזרזר סיפרה כי היא וסבג חיים באושר אבל כל אחד מנהל את חייו במקביל:"אנחנו אל מהזוגות שרואים סדרות ביחד. לכל אחד מאיתנו יש עולמות שלמים ומאושרים משלו. קותי בעולמו והוא קורא אקטואליה ומכין לי אוכל ". "שיקרתי לגבי הבישולים" הוסיפה אזרזר שהתייחסה לראיון הקודם שלה אצל גלית ואילנית:"ניסיתי לבשל וזה לא ממש עבד".

עוד תיארה אזרזר את ההתחזקות שלה והקרבה לדת בשנה האחרונה מאז נישואיה ככלל ובתקופת הקורונה בפרט:"אני אוהבת לדבר ולא להקשיב. אני כל היום מבודדת עם הקבה ומדברת איתו 24\7 ואותי זה מציל. הוא היחיד שמקשיב לי. הוא זורק אותות".

אזרזר סיפרה כי היא החלה בהתקרבות בעקבות המפגש עם מדריכת כלה לפני החתונה:"הייתה לי מדריכת כלה בשם חיה רחימי המדהימה שתרמה לי רוחנית ונפשית וגרמה לי להבין שהדבר הכי נכון לי בעולם זה הבעל שלי". על הרצון להרחיב את המשפחה אמרה:"בא לי להקים משפחה. יש לי תשובה ממש פשוטה כששואלים אותי מה לגבי הרחבת המשפחה. הרצון שלי הוא כמו הרצון של השואל.אני יכולה לשלוט מה נכנס לאוזן שלי אני אומרת בע"ה ומתקדמת הלאה"."הוא לא קורא לי מרגלית אני אוהבת את הבעל שלי" הוסיפה אזרזר.

"אזרזר התייחסה לחיי הסלבס והרשתות החברתיות שעשו לה רק רע:"הטוקבקים החיים והמעקב גמר לי את הנשמה.  אין לי עבודה ומשעמם ואני כל היום בדקתי ברשתות החברתיות מתי אני בתודעה ומתי אני אחזור כי אני לא עובדת".

אזררז סיפרה גם על הקמפיין לגרנייה שהיא הפרזנטורית שלהם מזה מספר שנים וההחלטה לשלב פעילות חברתית בקמפיין "שמים סוף לחד פעמי בחוף":"החברה העולמית הפכה לירוקה אנשים מודעים יותר לצורך בפחות פלסטיק ושלא צריך להביא חד פעמי לחוף. אני צריכה לייצג את זה אז גם התחלתי בעצמי לשמור על הסביבה".

לגבי החזרה למשחק ולמחזה אפסי ביחסי אנוש בתיאטרון סיפרה כי היא מאוד רוצה לחזור לבמה:"הגוף והדם זוכר, זה בנשמתי וחסר לי מאוד. ציפי פינס אמרה שבחיים לא קרה לה שכל הצגה סולד אאוט מהשורה הראשונה עד היציע".

אזרזר התייחסה גם לקורונה ואמרה:" קשה הצד הכלכלי. כולנו באותה סירה אני לא עובדת שבעה חודשים. אני טיפה מפמפמת את הזום ומעבירה שיעורי משחק בסטודיו בבית שלי וזה מדהים כי אתה לא מתעסק רק בעצמך וזה משהו שלא הכרתי תלמידים שמרעננים את חיי".

בתשובה לשאלתה של אילנית לוי על קריירה בחו"ל כמו גל גדות ענתה אזרזר :"אני כל כל ישראלית, גרועה בלעז ואוהבת את מה שיש לי כאן אני לא מכוונת לשם ולא מתפללת לשם והכל אצלי התפילות".

מגי אזרזר
מגי אזרזר צילום מסך מערוץ 12
גלית ואילנית
גלית ואילנית. גלית גוטמן ואילנית לוי בתכנית. צילום מסך מערוץ 12

 

 

View this post on Instagram

 

Eden&Daniel ?? @pazeden @daniel_kalina תודה לאהובתי על לוק חלומותיי @oriaazran_ וכמובן לאהובים שלי @danadankner @aviran_yakuti ונעלי האגדה @byanabelle שרשראות כמובן @malkadizi

A post shared by Magi Azarzar sabag (@magi_azarzar_sabag) on