רק לפני מספר חודשים הצטרפה ג'ניפר אניסטון לרשת האינסטגרם וכבר יש לה קרוב לשלושים וחמישה מילון עוקבים. את הכוח התקשורתי היא מנצלת למטרה טובה וקוראת לכולם לחבוש מסיכות ולהגן על עצמו מוירוס הקורונה.

ב 15.10.2019 הרשת געשה הצטרפותה של כוכבת 'חברים', ג'ינפר אינסטון.  הדף נפתח עם תמונת מחזור עדכנית של שש כוכבי הסדרה, מאז העמוד צבר מליוני עוקבים (34.8 מילון) ואניסון מנצלת את הכוח לקדם חבישת מסיכות שהוכיחו כמונעות הדבקה בוירוס הקורונה.

 

View this post on Instagram

 

This is our friend Kevin. Perfectly healthy, not one underlying health issue. This is Covid. This is real. ⠀ ⠀ We can't be so naive to think we can outrun this…if we want this to end, and we do, right? The one step we can take is PLEASE #wearadamnmask.⠀ ⠀ Just think about those who've already suffered through this horrible virus. Do it for your family. And most of all yourself. Covid affects all ages. PS this photo was taken in early April (he gave me permission to post!). Thank god he has almost recovered now. Thank you all for your prayers ??❤️

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

אניסטון מספרת על חברה קווין שחלה בקורנה: " ה חברנו קווין. בריא לחלוטין, לא מחלות רקע. זאת הקורונה. זה אמיתי. אנחנו לא יכולים להיות כל כך תמימים לחשוב שאנחנו יכולים להתגבר על זה … אם אנחנו רוצים שזה ייגמר, ואנחנו כן, נכון? הצעד אחד שאנו יכולים לעשות זה לחבוש מסכה, בבקשה.  רק תחשבו על מי שכבר סבל בגלל  הוירוס הנורא הזה. עשה זאת למען המשפחה שלך. ובעיקר עצמך. הקורונה משפיעה על כל הגילאים. נ.ב. תמונה זו צולמה בתחילת אפריל (הוא נתן לי אישור לפרסם!). תודה לאל שהוא כמעט התאושש עכשיו. תודה" 

מי יכול לסרב לג'ניפר!

ג'ניפר אניסטון
צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של ג'ניפר אניסטון