גיל אלגבי המירוץ למיליון. אלגבי היה במשך שנים מאחורי הקלעים של כל תעשיית הסלבס בישראל בתור המאפר מספר אחת של כל המפורסמים כולל של האירווזיון האחרון בישראל. יחד עם אחותו טלי הוא עבר לקדמת הבמה במירוץ למיליון והפך לאחד הסלבס האהובים בישראל. תכירו את המאפר שכבש את המסך.

 

גיל אלגבי המירוץ למיליון והמעבר לקדמת הבמה

אין דוגמנית או שחקנית שלא מכירה את גיל אלגבי אחד השמות הכי מוכרים בתעשיית הבידור והאופנה. ומי שכבר לפני גיל 30 כבש עמדות מפתח בתחום עם כישרון איפור ועסקים עכשיו הוא ואחותו הגדולה טלי אלגבי המתגוררת לצידו ועוסקת בתחום השיווק הדיגיטל והוא נחשב לבסטי של מיטב הסלבס המקומי. וביניהם אופירה אסייג נטלי דדון וכל כוכבות המירוץ למיליון האימפרייה של אלגברי היא עסק פרטי שהקים ובזכות כשרונו גם נבחר למאפר הראשי של האירוויזיון.וטקס המשואות, נבחר לאפר את מריה קארי בביקורה בארץ והוא גם מאפר בהפקות אופנה ענקיות בארץ ובעולם.

גילי וטלי כובשים את המסך

על המסך הפך אלגבי עם ההומור והיחסים הנהדרים עם אחותו לחביב במיוחד. הוא ואחותו שלא ניחנו בהרבה כישורים ספורטיביים בלשום המעטה צולחים עד כה את כל המשימות והאתגרים. בזכות יחסים מעולים בין האחים וחיזוקים האחד לשני. אלגבי נחשב לאחד מאנשי המקצוע הטובים בתחום. הוא בוגר של קורס עיצוב בבית הספר לעיצוב בשנקר. ושל בית הספר לאופנה מרים ואף עבד תקופה בסטודיו של המאפרת המובילה עדה לזורגן.

גיל אלגבלי המירוץ למיליון
גיל אלגבלי המירוץ למיליון חגיגות בספא צילום אור גפן

 

עולם הביוטי של גילי

גילי שהינו גיי מוצהר. נחשב לאהוב הכוכבות. אבל הספיק גם להסתכסך עם נסרין קדרי. לאחר ששלח איש צוות לאפר אותה לקראת הופעה בבית הנשיא ולעורר מהומה בעקבות האיפור של לינור אברג'יל בטקס המשואות שנחשב בעיני רבים למוגזם.

הוכחה לכמה אהוב גילי הייתה ביום הולדתו ה30 אז ערך לכל הסלבס והחברות שלו מהתעשייה ערב פינוק בספא עם הופעות של אביבה אבידן ו"להקת חמסה" כאשר אל המקום הגיעו כל המפורסמות של ישראל וביניהם: כוכבות המירוץ למיליון אן זיוי וירדן ויזל ופיי זקיטה ובת זוגה לתכנית טיה גלילי. כוכבות הישרדות:אירה דולפין, ענבר פיניאבסקי, שמחה גואטה וגני צרוואני וכמובן הבסטית שלו אופירה אסייג.

גיל אלגבלי המירוץ למיליון
גיל אלגבלי המירוץ למיליון צילום: אור גפןרגע לפני שעלה על המטוס בדרך לרון שחר פרסם אלגבי פוסט בעמוד האינסטגרם שלו אליו הוא מעלה את עבודות האיפור וזוכה ללמעלה מ150000 עוקבים את הפוסט הבא:"בעולם שהכרתי בו רק מברשת וסומק,כוכבות ותוספות, אני הולך להכיר כלכך הרבה דברים אחרים! רשת 13 !!!!!!!טלי ואני מגיעים ״למירוץ למיליון אולסטארס״ לטשטש את כולכם ולקחת את המיליון! לא נראה לי שאתם מוכנים לזה, אבל שימו חגורות,הטיסה מחר ב21:00. טיסה נעימה".

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

New story for @laishamag with @eitan_tal and @itmodels__ @omriyaari ! #makeup #hair #style @gili_crew Coming soon ?

A post shared by גילי אלגבי איפור ושיער (@gili_algabi_makeup) on