עקרות הבית האמיתיות של פוטומק כוכבים ג'יזל בראיינט ו רובין דיקסון נגח לאחרונה בתני פרנקל על הערותיה השיפוטיות על קלי רולנד.

"פתחת את הפה וניסית להשוות את עצמך לקלי רולנד", אמרה ג'יזל על בת'ני בפודקאסט שלה. "לא, בת'ני, את צריכה לסתום את הפה", היא המשיכה לפני שרובין הוסיפה לשיחה, ואמרה, "בסדר, בת'ני, את שמחה להיות שם."

ההצהרות שלהם מגיעות שבוע לאחר שכוכבת עקרות הבית האמיתיות לשעבר של ניו יורק קפצה על ה-TikTok שלה והתייחסה להחלטתה של קלי לעזוב את התוכנית היום בגלל תקלה בחדר ההלבשה. "התארחתי יחד עם הודה (קוטב), והגעתי לשם, ואזור האיפור שבו אתה נוגע הוא לעתים קרובות בד טיפה, כמו טיפה שחורה," אמרה בתני בהודעה שנמחקה מאז. וִידֵאוֹ. "ואז חדר ההלבשה שלך הוא בגודל של ארון, ואתה מנסה להכניס את כל האנשים שלך למכונית הליצן. ואתה יודע מה? אתה כל כך מתרגש. אתה כל כך אדיב."

ג'יזל ורובין מטיחים את בת'ני על כך שהשוותה את עצמה לקלי רולנד

על פי הטענות, קלי והצוות שלה יצאו מהיום בשבוע שעבר בעקבות מחלוקת מאחורי הקלעים. "קלי והצוות שלה לא היו מרוצים. הם לא אהבו את חדר ההלבשה, אז הם החליטו להוריד אותה מהתוכנית, ולהשאיר את (קוטב) ללא מנחה אורח למשך השעה 10 בבוקר", חשף מקור.

מאוחר יותר, במהלך שיחתם, ג'יזל ורובין המשיכו להגן על האמנית זוכת פרס הגראמי, והוסיפו כי בקשתה של קלי לחלל החתלה נוח לא הייתה בלתי סבירה בהתחשב בכך שהיא כנראה הביאה מספר "אפשרויות מלתחה" ואנשי צוות אחרים, כולל "סטייליסט" עבור "שיער ואיפור".

"תן לה להרגיש בנוח," המשיכה ג'יזל. "היא מארחת את השעה. אז, בת'ני, מה שאתה לא הולך לעשות הוא אי פעם – במיוחד בחודש ההיסטוריה השחורה – להשוות את עצמך למלכה שחורה יפהפייה בשם קלי רולנד."

לפני שהם חתמו, השודדים עם עיניים ירוקות אמרו לבסיס בראבו לשעבר להתמקד בדברים אחרים, כמו "חשבון הריאליטי" שלה לכאורה וסקנדובל.

"ובפעם הבאה שאתה רוצה לדבר על קלי רולנד, המלכה היפה שהיא, תתאפר", אמרה ג'יזל. "תפסיק לעלות על IG להיראות כמו רוח רפאים. אתה נראה מכובס – תגרום לעצמך להיראות יפה, בסדר?"

עקרות הבית האמיתיות של פוטומאק ממשיכה בימי ראשון בשעה 8/7 ג' בבראבו.

ספר לנו – מה אתה חושב על ההצהרות של ג'יזל ורובין?