עקרות הבית האמיתיות של פוטומאק סיימה את העונה האחרונה שלה עם הרבה אלמונים. אנחנו יודעים שרובין דיקסון וקנדיאס דילארד באסט עושות הפסקה אחרי עונה 8, מסיבה זו או אחרת. את העונה שעברה סיימנו עם עוד קרב פיזי נפיץ שהוביל למפגש כבד שראה מעט פתרון בקרב הנשים. באופן אישי, אני חושב שמיה תורנטון היא העתיד של הזיכיון הזה. פשוטו כמשמעו, אף כוכבת של "עקרות בית אמיתיות" לא אי פעם או תעשה את זה כמוה, טוב או רע.

מעריצי RHOP כנראה לקחו הפסקה מהמחשבה על התוכנית לאחר המפגש וכל חדשות הליהוק. היינו צריכים זמן להירגע ולהתמקד במשהו חיובי, כמו קארן הוגר והתיוגים המטומטמים שלה. ובכן, עכשיו הגיע הזמן לסיבוב נוסף, על פי מעריצים חוששים שראו מצלמות RHOP מתגלגלות לאחרונה. בראבו באמת לעולם לא יעבור שום דבר מעבר לנו מעריצי העל. לכולנו יש עבודה במשרה חלקית בתור חוקר ריאליטי.

GnA חוזר לזה

ב-TikTok שפורסם על ידי Queens of Bravo, ג'יזל בראיינט ו אשלי דרבי נראו לאחרונה מצלמים עבור RHOP. שתי הגברות עומדות בחוץ ביום סוער, לובשות בגדים מזדמנים וחמודים ולכאורה מנהלות שיחה צנועה. זה לא נראה קליל ומהנה, אבל הם לא צרחו אחד על השני, אז מי יודע מה זה יכול להיות אומר.

זה כן מאשר ש-GnA יחזור לעונה 9 של RHOP בין אם נרצה או לא. יהיה מעניין לראות איך הם מנווטים בצילומים בלי קנדיאס כאויב אמין בתוכנית. בלי קשר, סביר שיעבור זמן עד שנראה את העונה הבאה של RHOP, אבל אנחנו כן יודעים שהיא כבר בעבודה.

ספר לנו – האם אתה מופתע ש-RHOP כבר מצלם שוב? האם אתה מתרגש לראות את אשלי וג'יזל חוזרים לתוכנית?