פרמיירה לסדרה "גיבורים מהדורה מוגבלת", סדרה הומוריסטית ומעצימה אודות גיבורי-על עם מוגבלויות, אשר מופקת בשיתוף ארגון 'שלוה'. כשמייקל לואיס וניב סולטן הופכים לגיבורי על.

גיבורים מהדורה מוגבלת- הסלבס שמעצימים אנשים עם מוגבלויות


היוצרים והשחקנים אליאור אליהו אמסלם ואדם הירש יחד עם הבמאי ליאור בלגזל. יצרו את "גיבורים מהדורה מוגבלת". סדרה הומוריסטית. מעצימה ואמיצה אודות גיבורי-על עם מוגבלויות. שתעלה לשידור ב-Mako TV בעוד כשבועיים.

"גיבורים- מהדורה מוגבלת" היא קומדיית גיבורי-על שחורה שמספרת על צוות גיבורי על עם מוגבלויות שנקראים, כמוצא אחרון. להציל את גורל מדינת ישראל. הסדרה שמופקת בשיתוף ארגון שלוה. וכן נכתבת ומשוחקת בשיתוף שחקנים עם מוגבלויות, מביאה חוויות קומיות והתמודדויות מעולמם וחושפת את הכוח שבשונות.
הסדרה החדשה נותנת הצצה לעולמם של אנשים עם מוגבלויות מזווית חדשה, מודעת לעצמה ואפילו הומוריסטית. והופכת המוגבלות והשוני לכוח.
ולא סתם כוח – כוח על.

מייקל לואיס וניב סולטן גיבורי על

בסדרה משחקים בתפקידים הראשיים לצד אדם הירש ואליאור אליהו אמסלם. שחקנים עם מוגבלויות כמו אסתי סגל, דניאל מורס, שגיא אלוש. אודי סמט-כהן וענבל ניסל.

לצידם משחקים שחקנים. מהשורה הראשונה כמו ניב סולטן, מיקי קם, מייקל לואיס, דין מירושניקוב, דון לני גבאי. אור אדרי, אלינה לוי, רמי ברוך, ועוד.

אמש  נערכה במרכז פרס לשלום ולחדשנות, הפרמיירה לסדרה החדשה. אל האירוע הגיעו השחקנים מייקל לואיס. דין מירושניקוב, דון לני גבאי, אור אדרי, אלינה לוי. רעות אלוש, אדם הירש, אליאור אליהו אמסלם. אסתי סגל, דניאל מורס, שגיא אלוש, אודי סמט-כהן, ענבל ניסל. ח"כ לשעבר סתיו שפיר שמשחקת אף היא בסדרה. רז שמואלי ויורם לוינשטיין מנהל הסטודיו למשחק.

יחד איתם הגיע יו"ר שלוה העולמי אבי סמואלס כאשר ארגון 'שלוה' שותף להפקת הסדרה וכן נותני החסות קרן רודרמן, דיסקונט, סיאט, שרוטונים, דומינו'ס פיצה, בטר והנהלת מאקו TV.

גיבורים מהדורה מוגבלת
גיבורים מהדורה מוגבלת צילום: יוסף אבי יאיר אנגל
גיבורים- מהדורה מוגבלת
צילום: יוסף אבי יאיר אנגל
גיבורים- מהדורה מוגבלת
אסתי סגל וענבל סמט
אסתי סגל וענבל סמט צילום: יוסף אבי יאיר אנגל
אליאור אליהו
אליאור אליהו צילום: יאיר אנגל יוסף אבי
גיבורים- מהדורה מוגבלת
צילום: יוסף אבי יאיר אנגל

 

מייקל לואיס
מייקל לואיס אדם הירש אליאור אליהו ושחר בן דוד צילום: יאיר אנגל יוסף אבי