ג'ורג'ינה רודריגז בת זוגתו של הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו היא האריה במסיכה בתכנית המציאות שכבשה את ישראל וגם את ספרד. קבלו את התמונות השוות של האריה שכבש את הכדורגלן הפורטוגזי.
ג'ורג'ינה רודריגז היא לא רק אשתו של כריסטיאנו רונאלדו ואם בתם המשותפת אלנה מרטינה דוס סנטוס אחת מארבעת ילדיו של הכדורגלן הפורטוגזי וכוב יובנטוס האיטלקית.היא גם דוגמנית שלא נוהגת ללבוש הרבה בגדים וסלבס ספרדייה שבגיל 26 כבר מחזיקה חשבון אינסטגרם הורס עם כ22 מיליון עוקבים.

השבוע נחשף בתכנית הזמר במסיכה בגרסה הספרדית כי רודריגז היא הזמרת המסתתרת מאחורי האריה. היא הייתה הראשונה שנחשפה בתכנית במה שהוביל לשוק מוחלט של הקהל והשופטים. הזמר במסיכה הפכה בספרד לתכנית הריאליט המצליחיה מזה שמונה שנים עם 27.4 % רייטינג. לאחר החשיפה כתבה רודריגז:"איזה כבוד גדול להופיע בבכורה של MASK SINGER בספרד".

קבלו את הביצועים של ג'ורג'ינה רודריגז

 

View this post on Instagram

 

Qué gran honor actuar en el estreno de MASK SINGER en España!!! ???✨ #MaskSinger arrasa como el mejor estreno de entretenimiento en España en 8 años con un 27,4% y lo más visto de la temporada con 3.740.000 espectadores en @antena3com. También consigue el minuto de oro con cerca de 4,4 millones de espectadores en el momento en el que yo me quito la máscara (el 30,2% de la audiencia). En redes sociales fuimos líderes: primer trending topic nacional, segundo mundial, 35 trending topics en total. Además, fue líder en share social y acumula +77.700 tuits y 40 millones de impresiones. El minuto de oro del día en redes se produjo a las 00:19h, con 1.995 tuits en un solo minuto, cuando se descubrió que YO estaba debajo de León ? Muchas gracias ❤️ @masksingera3 @antena3com @fremantleesp @susanauribarri @ivana_rh @alfinproducciones

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 רודריגז לאחר החשיפה

ג'ורג'ינה רודריגז
ג'ורג'ינה רודריגז הזמר במסיכה צילום מסך מעמוד האינסטגרם של רודריגז

לביאה או אריה?

ג'ורג'ינה רודריגז
ג'ורג'ינה רודריגז הזמר במסיכה צילום מסך מעמוד האינסטגרם של רודריגז

ההכנות להופעה של רודריגז

ג'ורג'ינה רודריגז
ג'ורג'ינה רודריגז הזמר במסיכה צילום מסך מעמוד האינסטגרם של רודריגז