עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי עונה 14 בדיוק יצאה לדרך בחבטה חזקה מאוד. כמעט מיד החלה הדרמה להתערבל. מכיוון שכל הבכורה התרכזה סביב מסיבת יום הולדת הפתעה לג'ן פסלר, לצוות השחקנים הזה לא הייתה ברירה אלא לצלם יחד. אם עדיין לא צפית, בוא נגיד את זה ג'ון פודה וטרזה ג'ודיצה לעולם לא תהיה חברות.

לאחר שג'ניפר איידין וטרזה דנו במעצר העבר של ג'ון הקשור לסמים, הם גם ציחקקו על שמועה מקוונת של ג'ון. בעיקרון, העיוור הזה הציע שג'ון מעריץ את הדילדו הדו-צדדי האולטימטיבי. על זה, ג'ון והבנים מתו מצחוק, מה שאהבתי, כי באמת, למי אכפת.

באשר להנהון המעצר שלו, ג'ון לא צוחק כאן, כי זה התרחש בעבר שלו, לא בהווה שלו, אז זה כבר לא רלוונטי.

ההצהרה של ג'ון

הרבה לפני שהבכורה של עונה 14 של RHONJ ירדה, האקסית של ג'ון, בריטני מאלש, פרסמה כמה חשבונות מדיה חברתית, ואמרה לכולם שג'ון הוא "סוחר הסמים הגדול ביותר במחוז ברגן". זה קידם את ג'ניפר וטרזה לדבר על זה במהלך פרק 1. זה גם ראה את ג'ון נכנס לאירועים החברתיים שלו מיד לאחר שידור פרק הבכורה. כאן, הוא משחרר הצהרה, מנסה לסגור את הנרטיב המזלזל הזה.

"בפרקים האחרונים של RHONJ, חברי צוות מסוימים פנו לחפור בעברו של מר פודה בניסיון לכאורה להכפיש אותו ולערער את המוניטין שלו. למרות המאמצים הללו, מר פודה נשאר איתן במחויבותו ליושרה, כנות וצמיחה אישית", נכתב בהצהרתו.

ואז, ג'ון נעשה קצת יותר אישי. "למרות שאני לא גאה בכל היבט של ההיסטוריה שלי, עבדתי ללא לאות כדי להתגבר על אתגרים ולחתור לעתיד טוב יותר. אני מסרב להיות מוגדר על ידי טעויות העבר שלי", הביע.

בעקבות זאת, הודה ג'ון לתומכיו. "אני אסיר תודה על התמיכה של החברים, המשפחה והמעריצים שלי שרואים אותי כמו מי שאני היום – אדם המסור לצמיחה, טוב לב ואותנטיות. אני אמשיך להתעלות מעל השליליות ולהשאר נאמן לעצמי", הוא סגר.

בהצלחה, ג'ון. אבל, האם כעת חבריו יפטרו? אני מאוד בספק.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 14 ממשיכה בכל יום ראשון בבראבו ב-8/7c.

ספר לנו – האם צריך להתייחס לעבר כאסור לגבול, או לא, זה משחק הוגן?