ג'ון פודה מתייג את לואיס רולס כ'מטפס חברתי' בין לואיס שלכאורה מוציא את כספה של תרזה!

זה ברור לואיס רולס ו ג'ון פודה עומדים להתנגח העונה עם נשותיהם, תרזה ג'ודיצה ו רייצ'ל פודהסביר להניח שיימשכו למערכה. ג'ון פודה לאחרונה דיבר על הבכורה והבעיות שלו עם היזם המוצהר לואיס במהלך הופעה בפרק ה-1 במאי של שני T's בתרמיל פודקאסט, בהנחיית עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום טדי מלנקמפ ו עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אהוב שופטת טמרה.

בהתייחס להצצה של העונה, מלנקמפ שאל ג'ון אם הוא חשב, "לואיס (משתמש של תרזה כֶּסֶף."

ג'ון פודה

"לואיס הוא מטפס חברתי", ה RHONJ כוכב הגיב.

למרות שהצוות שומע "הרבה דברים" אחד על השני ברשתות החברתיות, ג'ון לוקח את מה שהוא שמע עליו לואיס ברצינות ומגלה שהוא לא בוטח של תרזה חצי טוב יותר.

לואיס רולס

"כל העניין התחקיר שפשף אותי לא נכון. כל הדרך שבה הוא עושה עסקים שיפשף אותי לא נכון", הוא הודה.

האוהדים יזכרו איך לואיס חזר בו מדבריו לפיהם הוא שכר חוקר פרטי שיבדוק את המצב RHONJ ללהק.

לואיס רולס

סוגיה נוספת, לפי האב לשלושה, היא תדמית ה"נסה להיות מושלם" שהוא מאמין לואיס מנסה לדחוף. "כל הידע הכל והניסיון להיות האבא הגדול ביותר", הוסיף. "אף אחד מאיתנו לא מושלם."

בניגוד לעונה הראשונה שלו, שבה הוא היה יותר שחקן תמיכה, ג'ון נמצא בבעיית האקשן הפעם, החל מהפרק הראשון. "אתה צריך להגן על עצמך," הוא הסביר, מרגיש "מותקף" במהלך ההפקה. זו בהחלט לא הייתה החוויה ג'ון קיווה בזמן הצילומים RHONJ. "רציתי לצאת ולשתות", אמר. "ושיהיה לך טוב. הדבר הבא שאתה יודע, אני מרגיש שאני הסיפור של תרזה השנה".

ג'ון פוסה

רייצ'ל פודה הגיב לאחרונה על תרזה Giudice חתימה על עונה 2 של של E! "בית הנבלים" במהלך צ'אט על הפודקאסט "Virtual Reali-Tea" של Page Six.

"הוסטל על כסף כאן ברחובות האלה. אתה צריך לעשות מה שאתה צריך לעשות," אמר פודהכנראה מתייחס של ג'ודיצה צרות כסף לכאורה שמשחקות על RHONJ עונה 14.

רייצ'ל פודה

The Bravolebrity, אשר לצד הבעל ג'ון פודהמריבות עם Giudice לאורך העונה הזו של RHONJציינה את הפתעתה תרזה מקבל בקלות את התווית "נבל". "היא לקחה את התואר. לא חטפתי את האגרוף הראשון כמו שהיא אומרת, נכון?" רייצ'ל אמר. "אז היא קראה לעצמה נבל."

בתוך ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי טריילר עונה 14, של תרזה ג'ודיצה נישואים ל לואיס רולס, איתו נישאה באוגוסט 2022, מודגשת כמקור לסערה כלכלית ורגשית. הטריילר מתגרה ברגעים עזים, כולל האשמות מ של ג'ודיצה חברים זה Ruelas מתנהלת לא נכון בכספים שלה.

תרזה ג'ודיצה

דניאל קברל משתף עם מליסה גורגה זֶה Giudice מתקשה בבית. "תרזה מבולבל כי בבית אין הרבה רוגע", קברל מגלה, עם סצנה שמראה דמעות Giudice מוסיף משקל לדבריה.

מרגרט ג'וזפס גם שוקלת את המצב, מביעה את דאגותיה בפני בעלה, ג'ו בנינועל אודות Ruelasפעולות פיננסיות מזיקות. "לואי עצבן את הכסף שלה", יוסף מספרת בכנות לבן זוגה במהלך שיחת טלפון.

מרגרט ג'וזפס

הטריילר מראה עוד חילופי דברים מתוחים ביניהם Giudice ו Ruelasרומז על מערכת היחסים הסלעית שלהם. Ruelas מביע את רצונו לתקן את מערכת היחסים ביניהם, באומרו, "אני רוצה שיהיה טוב יותר", רק כדי שיפריעו לו Giudice שמגיב בתקיפות, "זה לא הולך להיות טוב יותר."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי משודר בימי ראשון, בשעה 20:00 ET, בבראבו.