אנחנו רק פרק אחד לתוך עונה 14 של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזיוזה כבר ברור ג'ון פודה מתחרה להיות עקרת הבית השמינית. הוא מעורב מאוד בדרמה השנה, אבל הוא טוען שזו לא הייתה בחירה שהוא עשה. במקום זאת, הוא אמר שהוא נדחק לפינה על ידי תרזה ג'ודיצה.

לקראת הבכורה של עונה 14, ג'ון ואשתו, רייצ'ל פודה, התיישבו על Two Ts בפוד עם טדי מלנקמפ וטמרה שופטת. במהלך הראיון שלהם, צמד הבעל והאישה דנו בעונה הקרובה של RHONJ ובכל הדרמה המגעיל שהם סבלו. ג'ון אמר שהוא הרגיש שהוא "מותקף" בזמן הצילומים ולא הייתה לו ברירה אלא למחוא כפיים ולהגן על עצמו.

ג'ון קיבל בדיקת מציאות בעונה 14

לדברי ג'ון, כאשר הוא ורייצ'ל הסכימו לראשונה להיות חלק מ-RHONJ בעונה 13, הוא לא תכנן להסתבך בבלגן. הוא רצה להתרחק מהדרמה ולתת לאשתו לזרוח. איכשהו, הדרמה פשוט מצצה אותו בכל דרך שהיא.

"רציתי ליהנות עם זה. רציתי לצאת ולשתות. ושיהיה לך כיף," אמר ג'ון.

אב לשלושה המשיך והסביר כיצד ברגע שנקלע ל"מתקפה" של תרזה, לא הייתה לו ברירה אלא להגן על עצמו. הוא אמר שהוא לא הרגיש נכון לגבי איך המעצר שלו ב-2008 הועלה. לפיכך, הוא השיק את ההערות מתחת לחגורה על כך שתרזה היא "הפוסטר של הונאת משכנתאות".

ג'ון הסביר, "כאשר אתה מותקף – ואני מרגיש שאני מותקף, אתה צריך – אתה צריך להגן על עצמך. העבר שלך יצא החוצה וזה כאילו זה היה לפני 20 ומשהו שנה – למה אתה עושה את זה? למה אתה חופר דברים מהעבר שלי? זה לא הוגן."

זה אולי לא הוגן, אבל למרבה הצער, זו המציאות של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי. הם נלחמים חזק והם נלחמים מלוכלכים. במהלך הפודקאסט, רייצ'ל תיארה זאת כ"רעילות" בקרב צוות השחקנים.

"אני מרגיש שיש הרבה רעילות בגבס שלנו. בהופעה שלנו. ואני לא חושבת שיש לזה מקום, בכל סביבת עבודה", ציינה רייצ'ל.

עונה 14 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי משודרת ביום ראשון בערב ב-20:00 ב-Bravo.

ספר לנו – מה המחשבות שלך על ה-FUDAS? האם אתה חושב שג'ון מתחיל להיות מעורב מדי בדרמה של עונה 14?