כוכבי משחקי הכס, כריסטופר "קיט" הרינגטון שגילם את ג'ון סנואו ורוז לזלי שגילמה את ייגריט, בסדרה הפכו את הרומן ביניהם על המסך לזוגיות והם מצפים ליורש עצר.

ג'ון סנואו וייגריט הדור הבא.

כריסטופר קיט הרינגטון ורוז לזלי כוכבי משחקי הכס מצפים ליורש עצר. ובחדשות סלבס מחכים לשמוע עם איזו גלימת פרווה וכתר ייולד היורשה. האם כלוחם מכובד למשפחת סטארק כמו אביו הטלוויזיוני ג'ו סנואו או כפרא כמו אמא ייגריט.

ג'ון סנואו הכוכב של קיט הרינגטון

ג'ון סנואו וייגריט
ג'ון סנואו וייגריט, קיט הרינגטון ורוז לזלזי מצפים ליורש. צילום מסך מהאינסטגרם של לזלי

הסדרה משחקי הכס המבוססת על "שיר של אש ושל קרח" שחיבר ג'ורג' ר. ר. מרטין הפכה את כריסטופר קיט הרינגטון .לאחד השחקנים האהובים בעולם לאחר שגילם את דמות הממזר ובנו הממזר של נד סטארק והפך במהלך העונות למלך ולוחם אמיץ ונערץ.

במהלך אחת החדירות שלו מעבר לחומה הוא לוכד לוחמת פראית ואדומת שיער בשם ייגריט ומפתח איתה רומן סוער כולל סצנת סקס סוערת במערה מעבר לחומה. הרינגטון עבר לא מעט מאז סיום הצילומים. ובין היתר הודה כי התמכר לאלכוהול. בעקבות הלחץ הנפשי בו היה שרוי אך הוא נגמל והמשיך לשחק בסרטים שהבולטים ביניהם היו: סרט הדרמה ההיסטורית "פומפיי" "עדות נעורים" ו-"חייו ומותו של ג'ון פ. דונובן" לצדה של השחקנית היהודייה נטלי פורטמן .

הרומן עם רוז לזלי

בחיים האמיתיים ייגרט היא כאמור רוז לזלי. שחקנית סקוטית שהצטרפה למשחקי הכס ב2012 שם ניצוץ גם רומן אמיתי בין השניים שהתחתנו ביוני 2018 והיום כאמור הם מצפים ליורש עצר שבוודאות לא יהיה ממזר.רוז בת ה33 מגלמת בשנים האחרונות את דמותה של עורכת דין בשם מיה רינדל בסדרה הטובות לקרב.

לזלי העלתה השבוע לאינסטגרם תמונות שלה ושל הרינגטון מהחתונה ומצילומי הסדרה וכתבה:"תמיד הייתי אסירת תודה להפליא כלפי משחקי הכס כי היא פתחה עבורי מערה של פרויקטים נפלאים. זה יחד עם העובדה שעכשיו אני נשואה, לאחר שפגשתי אדם נפלא בתוכנית. היה כל כך כיף להסתבך, לעשות חץ וקשת, פרוות מזויפות ולעשות את המבטא הזה. היה נפלא להיות חלק מזה. " . הציטוט שפרסמה לזלי הינו מתוך ראיון שלה לאחרונה למגזין הסטייליסט!

 

View this post on Instagram

 

NEW ❤️? Rose for the new issue of @make_magazineuk in which she announces that she is pregnant !!

Congratulations to both Kit and Rose ! ?? #roseleslie #ygritte ? Styling by @ursula_lake, make up by

@justinejenkins, hair by @liztaw, photos by @billiescheepersphotography

A post shared by ???? ?????? (@roselesliesource) on

 

 

View this post on Instagram

 

“I have always been incredibly grateful towards Game Of Thrones because it opened up this cavernous cave of wonderful projects.

That is coupled with the fact that I’m now married, having met a wonderful person on the show.

It was so much fun to get muddied up, have a bow and arrow, fake furs and do that accent. It was wonderful to be a part of it.”

– Rose in a new lovely interview for Stylist Magazine ! ? I bought the issue and you can now find her whole interview in the stories or on the website roselesliesource.com

! It’s so nice to hear from her again after such a long time. She talks about lockdown, why she’s not on social media, nature and Death on the Nile. I will likely post other quotes later 🙂 #roseleslie #ygritte #gameofthrones #kitharington #jonsnow

A post shared by ???? ?????? (@roselesliesource) on